Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg elhiszi valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elhiszi valaki, hogy a nők a kis péniszt szeretik??

Figyelt kérdés

"Én alacsony vagyok, nekem már a 15cm is fáj"

"A hüvely csak 10-12cm hosszú, tehát a nagyobb már fáj"

És ehhez hasonló érvek. Ezzel szemben a valóság az, hogy sokkal jobb a 18-19cm mint a 15-16cm is!!! Ez saját tapasztalat, volt dolgom több mérettel, ennél kissebbel is, nagyobbal is. Nem állítom, hogy a 15cm teljesen élvezhetetlen, de ha választani lehet (és miért ne lehetne) gondolkodás nélkül a nagyobb kell!! Barátnők körében akikkel ez a téma szóba kerül, szintén nem találkoztam még olyannal aki jobban szeretné a kicsit, mint a nagyot!

Szóval árulja már el valaki, miért jó erről kamuzni és hazudozni?

De komolyan! Miért??


2023. márc. 31. 11:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
19 es, a beszéded mocskolék igyénytelensége türhetetlen, fu, de megnevelnélek, hallod...
2023. márc. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
51%
21, nő vagy férfi vagy?
2023. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
33%
Én is ezt tapasztalom, hogy gyakorin sok a kamus. Amelyik nővel beszéltem barátilag, vagy hallottam beszélgezést erről, mindenki a nagyot preferálja, olyan 16 cm felett.
2023. márc. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%
nekem pl a kisebb mérettel sincs bajom de nagyobbal sem söt szeretem a nagyot csak tudja használni a gazdája:)
2023. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők akiknek több a szex a sima farok, be farok kinél. Foglalkoznak veled is meg ilyenek. Ők az értékesek, rájuk koncentrálj, ne azokra akik mást keresnek mint ami te vagy. (jó hát borzasztó kevesesen vannak, de ez nem a farkad méretén mulik.)
2023. márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként nekem is az a tapasztalatom amit a kérdező leírt.nincs nő aki szeretné a kicsit vagy tetszene neki.csak szerencsére sok olyan van aki elfogadja, megelégszik vele de attól nagyravágyó titkon.es ezért nem szabad bántani őket.
2023. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy srác a társaságban, nyílt titok volt róla, hogy hatalmas a farka, minden napra talált rá más nőt aki kipróbálta, de senki nem maradt vele és állítólag egy nő volt akinek igazán tetszett, a többiből sok olyan volt amikor szexre került a sor, hirtelen már csak szopni akartak, a puncijukba már nem vállalták (minden pénteki piáláson meséltettük a srácot).

Szóval a nőknek is nagy szájuk van (szó szerint mert szopni mind kipróbálta), de amikor már áll a nagy farok vagy bele sem ülnek, vagy csak vonyítanak, hogy ne olyan mélyen...

2023. ápr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
83%

15: Meg szoktam simogatni, fogni.

És megmarad, hogy mettől meddig ért a kezemben.

Otthon meg megmérem a kezemet ott.:)

Pl. megvan, hogy nem érte körbe a kezem, és mennyi távolság maradt a középső és hüvelykujjam közt, és akkor otthon megnézem, hogy az hány centi átmérő kb.

2023. ápr. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
65%

15: Meg meg lehet nézni/fogni hasonló tárgyakat, és érezni, hogy kisebb vagy nagyobb, és addig keresgélni, amíg nem találsz olyat, és akkor úgy meg lehet saccolni. Olyan 1 centi eltéréssel a hosszt, 2-3 milliméter eltéréssel az átmérőt.


Kérdező, egy ujjtól is el lehet élvezni.

Vérfütyivel nem volt még dolgod? Olyan kemény, mint az üveg szinte.

Húsfütyi meg puha, mint a virsli, benyomódik a hüvelyizmoktól, nem is érezni, kint van-e vagy bent, lényegtelen, mekkora.

2023. ápr. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

28

Kis kezeid vannak?

2023. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!