Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik milyen érzés az amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik milyen érzés az amikor egy olyan nőnek tetszettek akiről csak álmodozni mersz ?

Figyelt kérdés

Aztán kiderül hogy nagyon is bejössz neki és vonzódik hozzád!

De tényleg egy elérhetetlenek tűnő nőről van szó.Vagy is úgy gondolod aztán kiderül hogy te kellesz neki. Milyen érzés ? Elhiszed ? Vagy kevésnek érzed magad hozzá?



2023. ápr. 8. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Normális pasi lépni fog.
2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon boldog lennék !
2023. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Idővel szerintem minden férfi rájön , hogy ha 100% ban odateszi magát akkor összejön álmai nőjével.
2023. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Csak addigra az ember beleőrül a fájdalomba , ezért jó olyat keresni aki viszont szeret. 3# voltam
2023. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sajnos fogalmam sincs 🤣
2023. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen még nem fordult elő. Olyan nőknek szoktam tetszeni akik bár amúgy objektíven nézve jó nők de mégsem vonzanak szexuálisan.Nem igazán izgat a sportos,vékony típus,a telt idomokra bukom.
2023. ápr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlennek tűnik, de ha megvalósul, maga a menyország. Soha nem engedném el.
2023. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, hogy milyen? Olyan mint amikor megszerzed a nőt akit kívánsz. Hisz álmaim nőjét akarom megkapni mindig, nem egy olyanra hajtok aki úgymond "megteszi". Összejönni mindig azzal akartam eddig aki pokolian vonzott így mondhatom, hogy akkor ő volt álmaim nője.
2023. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Elég gáz érzés. Embere válogatja, hogy mit hoz ki a szituból: én rendszerint semmit sem.
2023. ápr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Velem eddig másfélszer volt ilyen.


Az elsőnél elrontottam, pedig megdughattam volna. Kishitű voltam, lovagias, nem pedig macho.


A másodiknál nem szaroztam. Rajt-cél győzelem volt. A nő, vagyis lány, tökéletes külsejű volt. Nem igazán adtam át magam a dolognak, annyira koncentráltam, hogy ne basszam el. Nem is basztam el, csak meg. Minden mozdulatom, megszólalásom tökéletes volt. A csajról szinte leugrott a ruha.


Aztán összejöttem egy idősebb, pocis, kismellű, stb. nővel. Egy 6-ossal egy 10-es után. És isteni volt vele a szex, imádtam.

2023. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!