Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foreverdaddysgirl101 kérdése:

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak hogy ne izguljon annyira az első együttléttől? Annyira izgul,hogy mire mindketten készen állunk egyszerűen lelankad neki és nem áll fel 😅 Én már nem vagyok szűz,neki velem lenne az első együttléte

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Igyál meg vele egy üveg bort…ha minden kötél szakad szívj el jointot vele…és megvan oldva.


Ha egyik sem megy kicsit használd többet a szájacskád

2023. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem az itt a probléma (a tudat) hogy fiúként neki most lenne az első, és te lányként már nem vagy szűz.

Hát őszintén, ettől nekem is le lankadna.

2023. ápr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 2. egyikünk sem kisgyerek már…nekem volt egy 6 éves kapcsolatom…nyilván nehezen maradhattam volna szűz 😁
2023. ápr. 13. 22:40
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is tapasztalt nő vette el, aki ráadásul 9 évvel idősebb volt. Pont ugyanúgy izgultam volna egy velem egykorú, szűz lánnyal is, csak akkor még pluszba ő is izgult volna. 😊

Az egyessel értek egyet, de inkább a bort ajánlanám, mint a cannabist.


Esetleg ne a dugás legyen a cél először. Pettingeljetek, cumizd le, tanítgasd nyalni, izgasson kézzel. Esetleg masztizz előtte, hogy lássa, hogyan simogasson. Egy-két alkalom, feloldódik és állni fog a cerka a behatolásra.

2023. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Orálozz neki, vagy kézimunkázz és amikor már rendesen áll, akkor gyorsan pózváltál és mehet is. Velem is ez volt, aztán másodikra már nem volt semmi gond.
2023. ápr. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Igen
2023. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgatsd fel kézzel, szájjal. Attól fel kell, hogy álljon neki.
2023. ápr. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hatéves kapcsolatban nem tanultál semmit a szexualitásról és hogy hogyan jó egy férfinak????
2023. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8. Persze hogy sok mindent megtanultam. De minden ember más,őt is ki kell tapasztalni 🤷🏼‍♀️
2023. ápr. 17. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Alkohol pont ellenkezőleg hat. Hagyd, hogy kinylajon, aztán 10-20 perc szopi, hátha jobb lesz.
2023. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!