Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik mostanság a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik mostanság a legjobb online társkereső?

Figyelt kérdés
Melyiken vannak fent a legtöbben?
2023. ápr. 16. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat a metro pesten, csajszikkal ismizni, szembe ulnek ugyis
2023. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Magyarországon is sztem a Tinderen vannak a legtöbben. De elvileg nem rossz a Badoo sem. Aztán van még Randivonal, Elittars, Cronos mindenféle van.
2023. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugye viccelsz? Honnan a bánatból tudnánk összehasonlítani az összest? Ahhoz mindet ismerni kellene!
2023. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mar lassan fel eve szunetelek, de egy nagyon nagy altalanositas:

A Tinder a magamutogatasrol, ki ha en nem emberekrol szol.

A Badoo picit igenytelen.

A Happen teli van kulfoldivel es egyetemistaval.

A Facebook app tarskereso funkcioja tunik nekem egy aranymetszespontnak.

Ettol fuggetlenul mindegyiken van jo fej, taho, primitiv csak szexet, csak hazassagot, szep, nem szep, fogatlan, szilikoncicis, agyontetovalt, allatmanias, travel addicter, sovany, kover, tini, idos, travi, stb. Talan az aranyok ternek el. Ami szerintem a celszemely testreszabasanak minosegetol, opcioibol, az alkalmazasban uzemelo algoritmustol es a koltsegektol fugg. A facebook appja pl. ingyenes, csak arra kell figyelni gorgeteskor, hogy minel tobb profilt gorgess le teljesen az aljara, vagy 20 sec-ig maradj a profilon. Ekkor nem korlatoz.

2023. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tinder, Badoo, Fb app, randivonal klónok - kb. ebben a sorrendben vannak fent a legtöbben.

Ettől még ugyanarra számíts mindegyiken. Ha nő vagy: el fognak árasztani megkereséssel és szelektálgatással fog menni az időd nagy része, 100 bejövő kezdeményezésből egy a "talán" kategória, s kell kis idő amíg megtanulsz okosan válogatni.

Ha pasi vagy: ha élőben nem tudsz csajozni akkor netről sem fog menni.

2023. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bumble a legjobb szerintem
2023. ápr. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Az igazi on-lány ott ül veled szemben, míg te és ő is a telótokat nyomkodjátok. Hidd el ez így van. Lefelé néztek és nem előre! A partnerek ott vannak az utcán, üzletekben, buszon, metrón, villamoson, vonaton, munkahelyen, stb. Nem a telefonban!
2023. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

19 éve Randivonalon ismertem meg nejemet. Manapság újra próbálkoztam ezen és más hasonló párkeresőn is. Sokszor tapasztaltam, hogy "robot" válaszol illetve jelentkezik üzenetben. Néha még a helyesírás, fogalmazás is olyan, akár a google fordító magyarnyelve. 🙁

50 évesen keresgélve javarészt 60-as vagy akár 70 éves nők írtak. :-o Még akkor is, ha kiírtam, bejelöltem maximum 55 éves korig keresek. 🙁😲👵

Visszatértem a hagyományos személyes ismerkedéshez! Annál nincs jobb megoldás! Ez működik több millió éve! 🤔😁👍💏


ui.: Kíváncsi vagyok, mikor jön el az a világ, amikor a mesterséges intelligencia fog partnert keresni az embereknek 🤔 vagy önmagának 🤔


Kitaláltam egy új poént: Amikor mesterséges intelligenciák ismerkednek, honnan lehet tudni, melyik a nő? - Amelyik az ATM rendszernek hízeleg! 😁

2023. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nem poén, hanem mizoginizmus
2023. ápr. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!