Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Párotoknak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Párotoknak hogy szoktátok kielégiteni Lábfétis vágyát? :)

Figyelt kérdés
23/F vagyok és párommal szeretjük az majdnem a mindennapi szexet és a láberotikás is imádjuk főleg én és az lenne a kérdésem ki hogy szokta a párja lábát vagy farkát lábbal kényesztetni és milyen harisnyában szereti csinálni és hova élvezni:)

2023. ápr. 20. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Sehogy
2023. ápr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Srác vagyok, épp holnap fogom kiélni ezt egy alkalmi partneremmel 😋


Imádom simogatni a lábait bennük, eszméletlen látvány és érzés

2023. ápr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Árulja már el nekem valaki mi olyan izgató egy nagy büdös lábban?
2023. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
3as. Hát igen aki magából indul ki... gondolom szappanról meg nem is hallottál
2023. ápr. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
#3 akár hiszed akár nem ebben semmi...
2023. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Például egy hosszú nap után amikor a egész nap harisnyában voltam, hazamegyek leülünk picit tvzni a harisnyás lábaimat az ölébe teszem és ő megmasszírozza nekem, közben apró puszikat kapok rá, aztán viszonzásképpen én meg a lábaimmal elkezdem simogatni ott alul majd a nadrág is lekerül és tovább simogatom.

Vagy nagyon sűrűn fordul még elő amikor harisnyazoknit viselek és napvégén pedig azt húzom rá a f*rkára és abba élvez el ez speciel a kedvence.

Vagy csak egy szimpla hétvégén amikor otthon vagyunk egy szál harisnya van rajtam egy pólóval aztán direkt így takarítok, porszívózok előtte és húzom az agyát és alig várja, hogy megkaphasson és széttéphesse rajtam a harisnyát.

2023. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Sőt volt már olyan spontán pillanat amikor csak úgy otthon nagy unalmakban lekaptam magamról a harisnya zoknit rahuztam a f*rkara és miközben vertem neki közben porszívóval is szivattam majd a legvégén mikor elélvezett hagytam, hogy mindent felszivjon a porszívó. Na az még nekem is maradandó élmény volt 😊
2023. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2 Hol tudtál ilyet szerezni? Mert engem is érdekelne
2023. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!