Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok lány miért kezd hisztériku...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért kezd hisztérikus örjöngésbe, ha a másik fél felfedi az aktuális fétisét? Miért nem örülnek inkább annak, hogy ennyire megbízik bennük a másik, és hogy innentől könnyebben tudnak garantált élvezetet okozni neki ezzel is?

Figyelt kérdés

Főleg annak fényében érdekes ez, hogy a szex elméletileg a kölcsönös örömszerzésről kéne szóljon. És hogy sok lány egyből megsértődik és lelép, ha az ő kommersz és sablonos alfahímes/szex 50 árnyalatás vágyai nem teljesülnek, vagy akár egy kicsit is sérülnek az illúziói.

Most akkor hogy is van ez?



2023. máj. 16. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőket sose fogod megérteni. Igazából annyi a titok, hogy tartsd fent valamilyen módon a tiszteletét feléd. Addig a lábaid előtt fog heverni és mindent örömmel megtesz neked. Ha azt buktad, akkor onnantól rimánkodhatsz, toporzékolhatsz, akkor se fog semmit, csak nagyon muszájból, vagy ha ő akar valamit cserébe.
2023. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ez attól is függ, hogy milyen fétisról van szó.
2023. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy a 2-es írja, nagyon nem mindegy, hogy a csizmák vagy a kakiszex iránti vonzalmadat feded fel.
2023. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Mert a fétiseseknek el van szállva az agyuk. Semmi más nem létezik,csak a fétisük tárgya,minden arról szól és csak az érdekli őket. Pl. ha egy srácnak tetszik a lábam és azzal is foglalkozik valamennyit,az nem zavar,viszont voltam már lábfétises sráccal,nem részletezem,de soha többet. Beteg,sok,valóságtól elrugaszkodott,nincs olyan,hogy normális mérték...L.
2023. máj. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Szerintem akikről írsz, náluk nem maga a fétis a probléma. Hanem hogy bunkó önző p*cs az illető. Ez ugyanúgy megvan sokaknál fétis nélkül is, csak az számít ők kielégüljenek, a másik fél igényeit meg semmibe veszik. Van ez férfiban és nőben is.

Nálam pl van akivel megéljem a speciális vonzódásomat, és mégis tartom az arányokat, nem csak arra fókuszálok ami jobban vonz, hanem minden másra is. Főleg olyan dolgokra is, ami tudom hogy kifejezetten neki okoz örömet.

A privátozónak pedig üzenem hogy nem kívánok privát levelezésbe bocsátkozni, szóval inkább itt válaszolok. Fura hogy egyből ilyen alantas dolgokra gondolsz, de pl a kettő példa közül egyik sem a fétisem. Az elsőt is sokan megvetik, a második viszont kifejezetten bűncselekmény. Szóval nem, egyik sem, és vannak ezeknél sokkan normálabb, ártatlanabb fétisek is.

Illetve a kérdés nem is feltétlen rólam szól, hiszen mint mondtam nekem van kivel megéljem. Viszont pl itt gyakorin is látni, hogy sokszor milyen ellentmondásos 1-1 fétis téma, és hogy mekkora gyűlölet árad az adott dolog felé, néha teljesen indokolatlanúl is.

2023. máj. 16. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

"Az elsőt is sokan megvetik, a második viszont kifejezetten bűncselekmény."


És melyikek ezek?

2023. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!