Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen kamus, követelőző,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kamus, követelőző, hisztérikus és elkattant az összes hasfétises srác itt?

Figyelt kérdés
Konkrétan az összes csak online bohóckodik, találkozni egyik sem akar, ráadásul szájkaratéznak, igényeik vannak, mint valami kiskirálynak, mintha annyira lehetne válogatni, és sokuknak az alap fétis mellé szélsősèges kattanása van.

2022. ápr. 25. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Én elengedtem őket, tényleg mind hülye!

Túl hájas vagy, túl vékony vagy, túl szőrös vagy,túl csupasz vagy...minden baj. Jah, és akkor még az egyik megszemélyesíti a hasadat, és mitha azzal beszélgetne, a másik azt képzeli terhes vagy wtf... tragédia. -_-

2022. ápr. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, ha van egy fétisük, akkor ahelyett, hogy kiélnék valakivel, miért itt kamuznak? Amint felajánlod neki a hasad, köldököd, hogy akkor tényleg használja, rögtön eltűnik mind. Addig persze írásban nagyon nyáladzanak hogy mit hogy csinálnának vele...
2022. ápr. 25. 10:04
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Most persze mind lapít, mint szar a fűben :D :D :D
2022. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nyilvàn...:D
2022. ápr. 25. 10:12
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Mint pocakfétises srác én is sok emberrel beszéltem voltak képcserék is de sose tartott tovább pár napnál a chat de lehet velem van a hiba... 😔 pedig jó lenne tényleg valakivel jóba lenni

20/F 115kg

2022. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Nemcsak a hasasok ilyenek, nyugi.

Nagyon sok kattant agyú van, és a találkozni akaró is nagyon ritka,minden kategóriában.

2022. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez tök fura, én mindig megörülök egy hozzám hasonlónak.
2022. ápr. 25. 11:05
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

De mármint hogy érted ezt a pocak fétist?

Hogy a kövérek vagy a kockás hasú twink srácok jönnek be nekik?

2022. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
8-as: igen, vagy-vagy. Van, akinek a lapos, feszes hasúak, másoknak meg a pocakosak.
2022. ápr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!