Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még mindig nincs valami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig nincs valami kényelmesebb módja a "randi" megbeszéléshez egy rosszlánnyal?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy én vagyok túl szőrszálhasogató. De amikor a hölgy elmondja mi mennyibe kerül, akkor én baromira nem azonnal a telefonban szeretném eldönteni, hogy mit szeretnék. Attól is függ, hogy néz ki a lány, mennyi idő mennyi pénzt érne meg nekem stb.... Nem úgy szeretnék távozni h hááát.... jobb lett volna ha el se jövök, pénzkidobás volt.


Vagy az a szokás, hogy azt mondod, hogy később visszahívlak, és addig átgondolja az ember?


2023. máj. 21. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Én két helyen voltam eddig rosszlányokról és mindkét esetben ott helyben beszéltük át, hogy mit szeretnék és hogy mennyibe kerül. Ha valami külön igényed van, amire fel kell hogy készüljön: anál, domina, beöltözős, stb... akkor azt lehet, hogy előre meg kell vele beszélni, hogy úgy készüljön. De az egyszerűbb dolgokat ott helyben szerintem simán meg tudjátok beszélni.


Időben szerintem elsőre érdemes rövidebb időre menni, mert úgy olcsóbb és ha bejön a csaj, akkor legközelebb hosszabbra.


Azt nem tudom, hogy általában a férfiak milyen módon tárgyalják ki a részleteket.


Amit viszont tudok, hogy a hölgyek nem szeretnek hosszasan telefonálni, mert sokan hívják őket, de a hívások nagy része komolytalan és aztán nem lesz belőle semmi. Emiatt a telefonban sokszor ridegnek és távolságtartónak tűnnek. Az én esetemben legalábbis így volt, és aztán élőben már sokkal kedvesebbek és közvetlenebbek voltak.


Az én meglátásom szerint azt szeretik, ha a kliens gyors, határozott és lényegretörő és tiszteli a drága idejüket. Persze biztos hölgyfüggő is, hogy kinél hogy megy ez.


Én úgy csinálnám, hogy felhívnám, megkérdezném, hogy mi mennyi, aztán gyorsan megkérdezném, hogy - ráérünk e ott megbeszélni, hogy mit szeretnék majd, meg mennyi ideig - vagy hívjam inkább vissza ha kitaláltam.

2023. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!