Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan masztizzak repülőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masztizzak repülőn?

Figyelt kérdés
Nyilván viszek valami plédet vagy ilyesmit és úgy csinálok, mintha aludnák. De nem fognak kilátszodni a mozdulatok? Valaki csinált már ilyet?

2023. máj. 21. 15:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Inkább sehogy. A kicsi zárt térben kellemetlen a halszag.
2023. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Hány napig leszel repülőn, hogy nem bírod ki?

Ne legyél már ennyire közönséges cseszd meg

2023. máj. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
menj a mosdóba
2023. máj. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy.
2023. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értelmesek vagytok, akik nem tudnak normálisan válaszolni. A mosdó azért nem opció, mert lány vagyok és állva nem megy.
2023. máj. 21. 16:43
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Már nem azért, de egy ilyen kérdésre hogy vársz normális választ?

Tényleg hány órás lesz a repülőút, hogy ennyire nem bírod ki?

2023. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Mért nem megy állva? Nem férsz be a mosdóba?
2023. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#8 nekem azért nem 5 rárántás, mint a fiúknak. Amúgy nem lesz hosszú csak valahogy el kell ütni az időt.
2023. máj. 21. 17:23
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Ez csak egy meg izgagobb helyzet. A lebukás izgalmától csak jobb lesz. Mások direkt publikus helyeken szórakoznak mert izgató. Szerintem ne aggódj ezt fogod úgyis érezni. ;)


Amúgy tudnak állva élvezni a lányok a tapasztalatakm szerint. Illetve úgy tudom az nem is jo dolog hosszútávon hogy amikor magadnak csinálod is standardizalni kell a közeget. Ezután nagyon nehéz lesz egy másik emberrel jól összehozni. Érdemes kimozdulni a komfort zónából, ea szexben meg a korlatok feszegetése izgató, és még jobb dolgokra lehet találni közben :P

2023. máj. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehettél ott a sorban, ah9l az észt osztottákl, ha egy ilyen helyzetben értelmes és közszeméremet nem sértő dologgal nem tudod elütni az időt....
2023. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!