Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok/nők, milyen könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/nők, milyen könnyen tudtok elélvezni?

Figyelt kérdés

Könnyen megy? Kézzel gyorsabb (könnyebb), mint pénisszel? Szerencsés vagyok, mert olyan barátnőim voltak akik könnyen el tudtak élvezni. Ismerős mesélte, hogy olyan nővel jött össze, aki kb. 1,5 óra alatt tudott elélvezni és szerinte (mármint a hölgy szerint) nála ez a normális, így működik.

Ez mennyire gyakori?



2023. máj. 23. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
A nők orgazmusa nagyon véletlenszerű, a semmítől, a nehézkesen át, a gyorsan könnyűig terjed. Persze a nagytöbbség a NEHÉZKES, KÖRŰLMÉNYES kategoriába tartozik. Igy aztán oriási baromság, amikor a férfiak orgazmusát ehhez probálják kötelezően hozzákötni.
2023. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem sajnos rengeteg időt kell rá várni, de a barátom nagyon küzd :D

1-1,5 óra szokott lenni, az ujjazástól a leggyorsabb általában. De szerencsére ő is viszonylag sokáig bírja

2023. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Nekem eddig mindegyik barátnőmnél más volt.

Az egyik puncival csak akkor tudott elélvezni, ha izgatta magát közbe. Viszont popsiszexnél el tudott élvezni rásegítés nélkül, ha elég durván csináltam neki.

Egy másik lány kis összecsiszolódás után intenzív csiklónyalástól és szextől is el tudott élvezni 5-10perceként.

Egy harmadik szinte percenként élvezett el sima nyalástól vagy behatolástól, neki nagyon érzékeny volt.

Egy negyedik csak csiklónyalástól tudott, de kellett neki vagy 20perc, illetve valamivel rövidebb, ha az arcomon ült és ő irányított.

2023. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld pipa. Kár, hogy a sok majom leszavaz mindenkit.
2023. máj. 23. 20:53
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Kézzel könnyebben és gyorsabban megy általában, de helyzetfüggő.
2023. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
3as nem akarlak elszomorítani de valószínűleg csúnyán átvertek vagy igen keveset tudsz a női orgazmusról. :/
2023. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért is verték át?
2023. máj. 23. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Elég könnyen. Ez a párom érdeme is, nameg én is ismerem a testem. Kézzel is, orállal is jó, de néha használunk játékokat is. Sajnos csak hüvelyi behatolással nem tudok elélvezni.
2023. máj. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Egyén, kedv, hangulat és parterfüggő. Volt olyan partnerem aki már az előjáték alatt elment vagy 3x, meg olyan is aki bár élvezte de utána sem mindig sikerült eljuttatni a csúcsig mert folyamatos blokk alatt állt.
2023. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is hála istennek könnyen megy. Kézzel vagy pénisszel az mindegy..
2023. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!