Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » -"Egy férfi pszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-"Egy férfi pszichológus szerint szerelmes vagy belém." -*kuncogás* "Inkább te én belém, nem?" 35 feletti férfiak!Ez a reakció mit jelenthet egy idősebb férfi részéről?Nem négyszemközt volfunk, volt ott egy számára ismeretlen férfi is, aki elkísért.

Figyelt kérdés

Előtte ez a pasi simogatta többször az arcom, amikor ment el csókot dobott, de ,amikor én is dobtam úgy csinált, mint, aki lesöpri a válláról, volt, hogy simogatott a lábam között, talán két alkalommal is.Azt mondta, ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalbb lenne és egyedülálló lehetne köztünk valami.

Ja és persze ő az idősebb, és nem 3-4 év van köztünk,hanem több.Régóta ismerjük egymást.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm azoknak a 35 év feletti férfiaknak, akik válaszolnak! :)



2023. máj. 23. 20:02
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

22:33-as

Miért SZERINTED milyen egy szerelmes férfi?Azt hiszed az nem lesz "kanos" a szeretett nőt látva, érezve stb?

2023. máj. 23. 23:42
 12/37 A kérdező kommentje:

Részlet egy netes cikkből.


"Ha egy férfi gyakran ér a nőhöz, vagy rendszeresen átöleli, annak már mélyebb jelentése van. Az arc simogatása is ezt jelzi, mely tudat alatt nagyon mély és őszinte érzelmekről árulkodik. Az igazán figyelmes férfi egyik ismérve!"

2023. máj. 24. 01:17
 13/37 anonim ***** válasza:
Azt mondták "lehet" és nem azt hogy biztos. Nagyobb rá az esély hogy nem az, de te akarod görcsösen belelátni. Akár így, akár úgy ha már ennyire odavagy a fickóért akkor miért nem teszel lépéseket az irányába? Ha mást nem legalább dugtok egy jó nagyot :)
2023. máj. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
92%
Hozd olyan helyzetbe hogy a farkát elő tudd venni. Amint elélvezett meg tudod az igazságot.
2023. máj. 24. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
92%

Az nem kuncogás volt, hanem visszafojtott röhögés. Egy férfi ha szerelmes, vagy csak többet akar egy dugásnál, nem azzal kezdi, hogy a lábad között matat, hanem mondjuk elhív randira.

Az hogy nem lett több, pedig lehetett volna, azért van, mert látja, hogy van némi gond a toronyban, és fosik, hogy lebuktatod az asszonykájánál. Annyit meg nem ér neki egy kósza numera.

2023. máj. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad komoly gondok vannak. Ha egy pasi tetszik, nem szak-szexuál-pszichológustól kérsz szakvéleményt, amivel szembesíted az illetőt, hanem megfogod a kezét és megcsókolod. A csókra adott reakciójából meg kiderül, hogy mi van.
2023. máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

07:41

Nem mindenki rámenős.Elég intelligens voltam, hogy hagyjam, ő kezdeményezzen.H meg nem, nem.Mivel házas nem akartam kellemetlen helyzetbe hozni meg amúgy is, én apapvetően visszafogott vagyok, jól kontrollálom a pozitív érzelneim, meglepően jól.Illetve ő hozta fel évek ismerettsége után, hogy majd ő a magáévá tesz, ha a haverom nem.Mert féltékeny lett a haveromra.Aztán később kezdte többször simogatni az arcom, csókot dobálni, amikor megfogtam a kezét nem engedte el 3 perc után stb.

2023. máj. 24. 08:45
 18/37 A kérdező kommentje:

06:33

Kivéve, ha házas.Meg voltunk olyan viszonyban, így is töltöttünk sok időt kettesben.

Szeretnél Te ilyen lenni, mint én.Illetve engem anno szakemberek is láttak, megnyugtatlak, nálad nagyobb gondok nincsenek a fejemben, sőt.Én legalább nem vagyok egy bunkó paraszt, hogy ismeretlenül egy normálisan feltett kérdés után ilyeneket írogassak egy nőnek, akit nem is ismerek.Nem gond, elnézzük neked, hiszen lerí rólad nem volt gyerekszobád, ennek megfelelően is értékeljük a kommentedet! ;)

2023. máj. 24. 08:48
 19/37 A kérdező kommentje:

06:33

Meg szerencse, hogy te látnok is vagy, hogy tudod kuncogott-e vagy sem, amikor ott sem voltál.

2023. máj. 24. 08:49
 20/37 A kérdező kommentje:

03:08

Úgy mondta mindkettő egymàstól függetlenül hallva a-tól z-ig a kapcsolatunkat részletezve, hogy érzelmi vonzalom is volt nála meglátásuk szerint a szexuálisan felül.EZEN KÍVÜL még a szerelem lehetőségét sem vetik el az elmondottak alapján.

Szóval szerintük több volt annál, mint, aki csak egyetlen kósza numerát akart volna.

2023. máj. 24. 08:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!