Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » -"Egy férfi pszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-"Egy férfi pszichológus szerint szerelmes vagy belém." -*kuncogás* "Inkább te én belém, nem?" 35 feletti férfiak!Ez a reakció mit jelenthet egy idősebb férfi részéről?Nem négyszemközt volfunk, volt ott egy számára ismeretlen férfi is, aki elkísért.

Figyelt kérdés

Előtte ez a pasi simogatta többször az arcom, amikor ment el csókot dobott, de ,amikor én is dobtam úgy csinált, mint, aki lesöpri a válláról, volt, hogy simogatott a lábam között, talán két alkalommal is.Azt mondta, ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalbb lenne és egyedülálló lehetne köztünk valami.

Ja és persze ő az idősebb, és nem 3-4 év van köztünk,hanem több.Régóta ismerjük egymást.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm azoknak a 35 év feletti férfiaknak, akik válaszolnak! :)



2023. máj. 23. 20:02
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kérdező: akkor miért nem hozod olyan helyzetbe, hogy végre legyen vele egy orgazmusod? Minden sorod erre mutat, hogy erre vágysz. Tévednék?
2023. máj. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy nagyon okos kérdezőnk van, kb nyolc általánost végzett nők tudják, hogy mit kell ilyenkor tenni. Reméljük, a második bölcsész PhD segíteni fog felfejteni ezt a komplex esetet.
2023. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

04:12

Ez sem igaz, hiszen nem ment tovább, pedig mondtam és hagytam volna, mégsem tette!Mondta nem teheti a családjával ezt meg.Szóval ezek alapján biztosan szeret.Valószínű igazuk van a klinikai szakpszichológusoknak, és nem itt sokaknak. (:

2023. máj. 26. 23:44
 34/37 A kérdező kommentje:

16:11

Nem minden iq és intelligencia kérdése az életben.Ha rendelkeznél annyival, amennyivel én értenéd mire gondolok, de nem fogod, szóval hagyjuk is! ;)

2023. máj. 26. 23:46
 35/37 anonim ***** válasza:
Te mondd csak, ezek a klinikai szakpszichológusok mennyit kúrnak?
2023. máj. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Veled súlyos gondok vannak, javaslom egy szakpszichológus felkeresését!
2023. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem inkább egyház által felszentelt PAPOT(!) keress! (Garantáltan megtanítja, hogy milyen alapvető Törvényeket kellene betartani mindenkinek

a Tízparancsolatban.)


Tényleg nem viccnek szántam Kérdező! Sok mindenki a "bölcsész" szakot végzettekre esküszik. Nekem ezek a dolgok nem igazán jött be az életemben.


Esetleg mehetsz a reform vallások Követőihez. (Össze-vissza nem szabad ott sem tévelyegni!) Ahol úgy érzed, hogy a helyed van, oda menj!


Arra tényleg vigyázz, hogy az Ördög egy Létező Lény, aki képes az Emberiséget a Bukásba vinni! Idősebb korodban egyre inkább meg fogod majd tapasztalni, hogy van befolyása a Földön.


Léteznek szekták, ezeket mindenképpen kerüld! Történelmi egyházakat érdemes keresni, ahol a hagyománytisztelet jelen van.


Kövesd mindig a Lelkiismereted Szavát! A Testi vágyaidat csak mérsékelten szolgáld. Akkor nem lesz bajod.


Vegyél egy szentírást. Ha van rá pénzed. Olvasgasd egyedül. Tanulmányozd át. Akár könyvtárban is megteheted. Az olvasószolgálat munkatársai készséggel segítenek.


Ha egyszer lesz kedved, leírhatod, hogy hány éves vagy. Valakinek majd, akiben meg tudsz bízni.


A családoddal is próbálj beszélni. Szülők - ha vannak. Nagyszülők. Testvér. Unokatestvérek. Nem jó viszonyt ápolsz velük esetleg?

2023. máj. 27. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!