Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » -"Egy férfi pszichológus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-"Egy férfi pszichológus szerint szerelmes vagy belém." -*kuncogás* "Inkább te én belém, nem?" 35 feletti férfiak!Ez a reakció mit jelenthet egy idősebb férfi részéről?Nem négyszemközt volfunk, volt ott egy számára ismeretlen férfi is, aki elkísért.

Figyelt kérdés

Előtte ez a pasi simogatta többször az arcom, amikor ment el csókot dobott, de ,amikor én is dobtam úgy csinált, mint, aki lesöpri a válláról, volt, hogy simogatott a lábam között, talán két alkalommal is.Azt mondta, ha 15 évvel előbb találkozunk vagy most 15 évvel fiatalbb lenne és egyedülálló lehetne köztünk valami.

Ja és persze ő az idősebb, és nem 3-4 év van köztünk,hanem több.Régóta ismerjük egymást.

Mit gondoltok?

Előre is köszönöm azoknak a 35 év feletti férfiaknak, akik válaszolnak! :)



2023. máj. 23. 20:02
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt házas férfival dolgom. Nem szeretem a bonyodalmakat gyártani magamnak. (Volt két ajánlkozó valamikor, de nem akartam semmit.)


Változnak az idők és változunk mi is. Senki nem lesz fiatalabb.


Kérdező ne engedd, hogy TÁRGY(!)ként bánjanak Veled! Legyen önbecsülésed!

2023. máj. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

20:55

Ő nevetett, vagyis kuncogott konkrétan, és ő a férfi, de ne zavarjon.

Mellesleg én is utáltam mindig az olyan típusú lányokat, nőket.

2023. máj. 24. 09:02
 23/37 A kérdező kommentje:

21:57

Az egyik az ELTE-n , mint klinikai szakpszichológus, a másik sem ócska helyen, és a másik még párkapcsolati terapeuta is a klinikai szakpszichológusi végzettsége mellett. :))

2023. máj. 24. 09:03
 24/37 anonim ***** válasza:

Akkor is mindkettő azt mondta LEHET, nem pedig azt hogy biztos. Naiv vagy, es tényleg inkább te vagy szerelmes. Egy idősebb ember ezt már simán levágja.

Az biztos hogy tetszel neki, de a leirasodból több nem jön le, mint hogy küzd a farkával.

Igaz én nő vagyok, de van némi tapaszzalatom, es az ilyen dumák azok csak szánalmas nyáladzások, az ilyet már tiniként is kiröhögtem.


Ha tényleg érez is, akkor szoktatok komolyan, mélyebb dolgokról is beszélgetni. Akkor nem a lábad közt matat, hanem megölel. Csak úgy, hosszan. Szokott ilyen lenni?

2023. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy nagyon profi szakemberek, de csak a te elmondásod szerint mondták, hogy lehet. A pasival egyik sem beszélt.

Amúgy tényleg bunkó paraszt módon megsértettelek, de te mit mondanál arra a nőre, aki hagyná, hogy a férjed a lába között matasson, sőt többet is engedne?

2023. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Utolsóka!

Nem kéne beleszólni abba, amiről fogalmad nincs.A nőnek ez már a nagyon sokadik házassága, és többen tudják rég megcsalta a mostani férjét már évekkel ezelőtt is.

Erről ennyit.

A kérdésemre kérek válaszokat nem a háttérsztori tudása nélkül értelmetlen akadékoskodásokat!

2023. máj. 26. 03:59
 27/37 A kérdező kommentje:
Ja, és nem én vagyok házas, hanem a pasi.Mellesleg ő nyúlt a lábam közé, nem én mondtam neki konkrétan.Harmadrészt nem én nyúltam hozzá, hanem fordítva, remélem ennyi eljut a kis agyadig. ;)
2023. máj. 26. 04:00
 28/37 A kérdező kommentje:

09:31

Amikor megfogtam a kezét többször, sosem engedte el 2 perc után...

Amikor kértem öleljük meg egymàst mindig megtette.Meg magától simogatta sokszor az arcom.Igaz nő vagyok, de olyannak sosem simogatnám az arcát,aki iránt csak testi vágyat érzek, egyebet nem.

2023. máj. 26. 04:02
 29/37 A kérdező kommentje:

09:31

Még azt is elmondta nekem mi volt az elmúlt 1-2 évben a legnagyobb félelme. :)

2023. máj. 26. 04:03
 30/37 anonim ***** válasza:

Én valahogy érzelmi manipulációnak érzem, ha egy "szakpszichológus" meg tud vezetni egy fiatal nőt. Általánosságban írom.


Velem is tegnap "szexelt" volna a párom, de jeleztem neki, hogy most nem arra készültem. Elmagyaráztam neki a konkrét okokat. (Tekintettel vagyok arra, hogy elhunyt egy rokona és nem akarom ezt a helyzetet kihasználni.)


Szóval sok minden helyzetfüggő. De a férfiak képesek mindenféle "sztorikat" gyártani, csak hogy kihasználjanak egy kínálkozó alkalmat.

2023. máj. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!