Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 50 felett, ha gyenge a mereved...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 felett, ha gyenge a merevedés, és a partner elutasító. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

2023. máj. 25. 11:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Esetleg egy másik partnerrel próbálkozni? Aki nem elutasító. Nőkben a középkorúak között szép számmal vannak akik szexre ki vannak éhezve. Lehet minden problémád megszünne.
2023. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Szerintem meg most jutottam el arra a pontra, hogy egy új nő előtt szégyellném, mennyire nem működnek már a dolgok. Egyébként meg azért recskázok annyit, hogy folyamatosan képben legyek, mennyit romlott, vagy netán javult az állapotom? A hatodik X után már ne reménykedjek semmiben.
2023. máj. 26. 12:20
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem próbáld meg a netrol rendelni EROGEN X GÉLT!Nekem is van!Nekem is volt gondom a peniszem merevedesevel!Naponta reggel és este bekenem vele a peniszem,a heréket! Vissza tért a reggeli merevedes és egész nap kőkemény,amint hozzá érek!Ez a legjobb potencia és penisz növelő szer! Nem nyomja fel a vernyomasomat,mégis egész nap kőkemény lesz tőle a peniszed!Még a heréket is felturbozza,hogy minél több spermat termeljenek!Ráadásul a peniszem is 3 centivel hosszabb és 1,5 centivel vastagabb lett!Már 67 éves vagyok,de még mindig készen állok a szexre!Ezt a szivbetegek is nyugodtan hasznalhatjak!
2023. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!