Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, szeretitek magatokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szeretitek magatokban a köves análplugot, vagy az túl csajos? Barátnőtökkel egyszerre szoktatátok hordani?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felizgat, ha húzom le a pasiról a boxert és meglátom, hogy van ékszer a fenekében.

2023. máj. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Pffff... nem, ne birizgálják a púzómat (ez lesz a többség véleménye). Még aki porsztatamasszázst keres az sem fog plugot hordani. Ez inkább a melegekre, vagy a sissyboyokra jellemző.
2023. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem feltétlen meleg az aki ilyet hord, biztos van aki szereti
2023. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de vezetésnél rizikós, óvatosan kell fékezni.
2023. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szeretek plugot hordani, de nekem ez a klasszikus kerek talpú köves plug valóban kicsit csajos.

Illetve ezek a kerek talpú plugok eleve nem olyan praktikusok, mert nem olyan kényelmes. Jobban bejön egy hosszúkás talpú, hosszútávon sokkal kényelmesebben hordható, akár egész nap elvagyok vele.


Volt amikor barátnővel egyszerre hordtunk mindketten, izgi volt úgy elmenni sétálni. :)

2023. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!