Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldok hagyott el bennetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldok hagyott el bennetek a párotok fétisetek miatt? Vagy a beszálló megtetszett neki és lelépett vele? Tudtatok utána újabb cuckold kapcsolatot kialakitani?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert szerintem ilyen kapcsolatban ez hamar előfordulhat.

2023. máj. 29. 20:50
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
A többes szextől és a cuckoldtól függetlenül megcsalt exnejem. Lényegében a szex jó volt köztünk, de idővel mások lettek a prioritások, más elképzeléseink voltak az életről. Én fejlődtem, tovább tanultam, újabb szakmákat fedeztem fel, mai napig előre haladok, miközben exnejem leragadt, sőt lejjebb adta az igényeit. Tüzes viszonyunk, fantáziadús intim életünk, majd házasságunk után bennem kialakult a kép, mit is keresek. Válás után már konkrét elképzeléssel pásztáztam, válogattam a nők között. Szingliként élveztem az életet és volt néhány viszonyom. Javarészt megtaláltam a nekem megfelelő partnert személyükben. Hogy kérdésed ismét választ kapjon, volt olyan, aki miután megtudta biszex vagyok és kedvelem többesben is vagy akár cuckold játékban, szakított velem. Szerencsémre, a csajok többségét még izgatta is!
2023. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
93%
Kedvelem a cuckold-ot! Szakítás csak egy volt miatta vagy inkább utána. Egyik barátnőm, aki biszex volt, nem pasival, hanem másik lánnyal kívánta inkább a cuckold játékot. A legjobb élmény ebben, hogy nem én, hanem ő hozott helyzetbe minket. Hármasban töltöttük a hétvégét egy barátnőjével, akivel még előtte nem volt intim viszonyuk. Filmnézés közben hárman ültünk tespedtünk a kinyitott kanapén, barátnőm a paplan alatt verni kezdte a farkamat, amit a másik lány szó nélkül szemlélt. Majd a barátnőm a lányra indult rá és előttem szexeltek, de mivel a csaj leszbikus volt, én nem érhettem hozzá, nem szerette volna. De akár egy pasas, úgy szeretkezett a barátnőmmel. Előkerült egy dildó is, lényegében megdugta a barátnőmet vele. Érdekes élmény volt! Nem sokkal utána szakított, pontosabban nyaralás közben kiadta az utamat a barátnőm. Kiderült, a lány miatt tette! Nem tudom, meddig jártak, de végül mégis egy pasinál kötött ki aki a férje lett.
2023. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Ismertem egy házaspárt sürün jártak hozzájuk a férfiak,2-nőt akik aztán mindenben bent voltak,ők voltak a modern felvilágosult emberek,a többiek gyöpösagyu parasztok. A házaspár nincs együtt elköltöztek, a két nő elvált gyerekek az apjuknál vagy intézetben,ők meg alkoholisták,gyógyszerfüggők lettek! Szerintem nagyon kevés ilyen pár marad együtt. 21-es akinél volt szerintem ők sincsenek együtt!
2023. aug. 27. 18:04
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

24


Utána nem kerestem őket. Úgy voltam vele majd lerendezik egymás közt

2023. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
25- mi történt mikor a srác kiakadt?
2023. aug. 27. 19:41
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében már végeztünk

Öltöztem aztán hazamentem

2023. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
15-ös, részben igaz, amit írsz. De nem elég a jókor, jó helyen. Ott a jelenlegi kapcsolat xar kell már legyen.
2023. szept. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Nejem régen tüzes volt, nyitott szinte mindenre. Két év után vágtunk bele a hármasba, négyesbe. Néha domináns hangulata volt nejemnek, így cuckold játék is volt. Majd egyszerűen megvonta a szexet, majd az intimitást egyéb formáit is (csók, simogatás, masszírozás), arra hivatkozva, neki nincs rá igénye. Magyarázatot nem adott. Nem csal meg, mással sem kívánja a szexet. Hogy én hol, miként vezetem le, az őt nem izgatja. Nem váltunk el (még nem), de nem sok különbség van, főként szexualitás tekintetében olyan, minta facér lennék, aki lakótárssal, családtagokkal él. Vagyis nehéz összehozni randizást, szexet pedig főként. A klasszikus eset, ha van kivel, nincs hol, ha van hol, nincs kivel, ha van kivel és van hol, akkor nincs mikor...
dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Az #1-nél a pont.
dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
#10 mondjuk én alapból nem szeretem ezeket a szexuál pszichológus embereket. Igazából általában ezek az emberek azok akik meg akarják magyarázni a dolgokat. Például mekkora remek az anál és milyen élvezetet tud nyújtani stb. Vagy a hármas szex mekkora élmény vagy egy swinger klub. Aztán ezeket a legtöbbjük még élőben nem is látta,nem hogy átélte volna,vagy kipróbálta volna. Tisztelet a kevés kivételnek. Mondjuk óránként 20000- ért ezeket én is szívesen elmondom.🤣
febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!