Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A koncertek után a zenészek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koncertek után a zenészek mindig szexelnek néhány rajongoval ? Hatalmas szexpartik mennek a koncertek után? A nőknek mert fontosabb hogy híres legyen a pasi mint a kinézet?

Figyelt kérdés

Nekünk pasiknak sokkal fontosabb a kinézet mint hogy híres legyen a csaj vagy gazdag .


Csajoknak mert számít jobban a hírnév?



2023. máj. 31. 11:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%

"Ne mond már annyi ilyet látni."

hány ilyet látsz? :D

"És egy stílus"

na igen. már ozzy is azon kesergett fiatalon, hogy az ő koncertjeiken mindig csak faszik vannak.

2023. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%
"Ne mond már annyi ilyet látni." - hol?
2023. máj. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
73%
Évtizedek óta dolgozom a zeneiparban, sok híres, sőt nagyon híres előadóval dolgoztam: az igazság félúton van. Az egyáltalán nem igaz, hogy minden koncert után hatalmas szexpartik mennek az öltözőben, buszban. Biztos volt ilyen is, tudom, hogy volt pár durvább dolog, de ez szélsőség. Az viszont igaz, hogy a híresebb zenészeknek nem sokat kell tenni azért, hogy szerezzenek egy csajt, mindig vannak jelentkezők, aztán ha úgy alakul, gyorsan lesz valami, majd indulás haza. Van aki ezzel szinte mindig él, de bármilyen megdöbbentő van, hogy a rocksztár szépen megy haza a feleségéhez, gyerekéhez. Ez azért ritkább. :D Az sem mindegy, hogy hány évesek a zenészek, érthető módon a fiatalabbak vadabbak, az idősebbek már gyakran tényleg csak azt várják, hogy mikor indul a busz haza. A kinézet is fontos, nem csak a hírnév, de kétségtelen, hogy legtöbb esetben a frontemberé a legtöbb csaj. De ismertem olyan managert is, akit utált a zenekar, mert a legjobb nőket lenyúlta a sztárok elől, tényleg jól nézett ki. Lényeg a lényeg: sztárnak lenni jó. :)
2023. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Nem a zenészekre buknak. Bárkire aki híres, akiért rajonganak. Az mindegy, hogy zenész vagy focista vagy akármi, ha híres, nyílnak a lábak. Ilyen a nők többsége.
2023. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

Persze én is gitározok, nyilván bejön a csajoknak, meg is dugtam már párat ebből kifolyólag, de nem backstage-ben.


Most komolyan, ahhoz azért kell egyfajta igénytelenség szerintem.


Izzadt a zenész, büdös 🤣 na meg a rajongó, aki végig ugrálta a bulit.


Szóval nekem ez alapból nem gyere be szitu.


Izzadt, büdös pötschel, izzadt, büdös punát rakni🤔 🤢🤮

2023. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az ismert zenészek igen, már ha akarnak.
2023. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

14# igen de ez az érdekes mi férfiak szerintem full mások vagyunk .én kifejezetten szeretem a szép de butus és szegény családból való lányokat.


Sose kéne híresség. Vagy egy gazdag csaj .

2023. máj. 31. 14:02
 18/24 anonim ***** válasza:
61%
#17 A butákat én ki nem állhatom. A csóróság is zavar egy szint után.
2023. máj. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Minél okosabb egy nő annál nehezebben kapható.illetve minél magasabb társadalmi osztályból való annál magasabb a követelmény.


Persze ha komolyra kell akor más.foleg ha együtt is elnetek.

2023. máj. 31. 14:20
 20/24 anonim ***** válasza:
#19 Na igen, de engem a könnyű csajok sosem vonzottak, inkább taszítottak. Ráadásul mióta elértem egy bizonyos szintet az életben, szegény és buta nők felé eleve nem is közelítek, mert nem akarom őket kihasználni. :/
2023. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!