Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogy nézett ki a legcsún...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy nézett ki a legcsúnyább nő akivel 3ddig együtt voltatok?

Figyelt kérdés
És miért feküdtetek le vele?
2023. jún. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Sok pezsgőt ittam es nagyon meleg volt a cserepkalyha, hat a feje nem volt egy matyo himzes, de testre nem volt vele baj
2023. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Egy osztálytársnőm; csúnya volt és szőrös. De én meg 18 voltam és a tölgyfa odvára is felállt...
2023. jún. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Volt pár nagyon gáz ajánlkozó, azokat kihagytam. Még a legrészegebben lebonyolított egyéjszakásban is minimum átlagos lányokkal voltam.
2023. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Kövér csaj buliban rámmászott gyakorlatilag. Azért feküdtem le vele, mert nagyon kanos voltam már, és nem volt jobb lehetőség.
2023. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még nem volt ilyen, de szeretnék.
2023. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%

[link]

Ez volt a legrondább csaj akivel dolgom volt. Azota is szégyellem, nagyon ciki volt, hogy ilyen rusnya.

2023. jún. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó,szégyenheted is mert bottal nem nyúlnék ilyen rondáhot.
2023. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Aki nem tetszik se arcra testre modorra ( formátlan aránytalan túl sportos férfias iszonyatosan sovány / túlsúlyos vagy teljesen műmaca azokkal nem ismerjedek , akkor sem ha azok jönnek full részegen . A helyestől egy két kategóriákkal feljebb és tuti csajokkal voltam . A többi sehogy sem izgat részegen sem , nincs megalkuvás .
2023. jún. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fiús haj.

Fogazata sem volt rendben.

(Nem lyukas vagy sárga vagy hiányos. igényes volt csak fogszabi kellett volna)

Mély hang.

Pici mell de cserében feszes test.

Kisajkak nagyon kilógtak.

Amikor szerettem gyönyörűnek láttam.

Ma már kicsit sem.

nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ciki nem ciki , de akikkel lefeküdtem mind szépek voltak, legalább annyira hogy megkívánjam őket.

Lehet hogy másnak ronda lett volna , ezt nem tudom, de ez eléggé viszonylagos dolog.


De azt észre vettem hogy aki valóban ronda, arra még a farkam sem állna fel.

(szóval ezért gondolom hogy nem lehetett közöttük ronda :D )

jan. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!