Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megjárható az alábbi módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megjárható az alábbi módszer sikeresen?

Figyelt kérdés
35 éves szűz férfiként az ismerőseimen keresztül keresnék egy bevállalós nőt, aki elvenné úgy, hogy egy borsos pénzösszeget felajánlanék.
2023. jún. 2. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen. Az én ismerőseim között tuti találnék ilyet.
2023. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Én már 10 évvel fiatalabban bármit megtettem volna ugyanezért. Egy társkereső irodában kötöttem ki végül. Végül is már nehéz eldönteni, mikor késő.
2023. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem jó a prosti?


Vagy ha annyira borsos az az összeg, tegyél ki egy startapro hirdetést és jelentkezni fog olyan is aki nem prosti.

2023. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Itt írt múltkor egy 40 éves nő, hogy segít rajtad ha nem kamuzol. Ezek szerint te csak trollkodni jársz ide.
2023. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 aki ilyen hirdetésre jelentkezik jó pénzért, az bizony prosti.
2023. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!