Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mond ilyet egy pasi?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyet egy pasi? Meg kellett volna sértődnöm?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel kétszer is eléggé egymásba gabalyodtunk, történtek köztünk dolgok, de csak kötetlenül, nem randizunk, nem járunk és mind a kétszer váratlanul és tervezetlenül kerültünk össze. Nem akarok tőle semmi komolyat, de szexuálisan nagyon vonzódunk egymáshoz, ez nyilvánvaló.


Szóval legutóbb miután végeztünk és még feküdtünk egymáson egy kicsit, mondott valami olyat (nem tudom már ez hogyan jött fel, nem én hoztam szóba), hogy ő csak arra vágyik, hogy egy nő szeresse. De, hogy ez nem én leszek.


Én erre annyit mondtam csak, hogy oké, mert én se akarok tőle semmi komolyat és nem is tudtam, hogy most erre mit kéne reagálnom.

Nem tudom egyébként miért, de én nem éreztem akkor ezt ott bunkóságnak, viszont elmeséltem két barátnőmnek és a mind a ketten eléggé kiakadtak.


Aztán elkezdtem ezen gondolkodni, hogy meg kellett volna sértődnöm ezen? Azt se értem, hogy ezt miért mondta, miért hoz fel ilyet egy pasi egy olyan nőnek akitől semmit nem akar szexen kívül?



2023. jún. 3. 11:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
69%

Mivel úgy tudja nálad semmi eselye ezért meg sem meri kérdezni akarsz e komolyabbat mert fél hogy beég

Ez nem tökösség kérdése, nem akar elutasítva lenni

Mindig a nő jelez a férfi lép....

N

2023. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy sose beszéltünk arról, hogy ez most mi. Mindig csak úgy megtörtént a dolog, de nem volt olyan beszélgetés amiben lefektettük a szabályokat.
2023. jún. 4. 10:49
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most kommunikáljatok, kiderül az igazság😊

21 es voltam

2023. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
71%
fordított pszichológia...
2023. jún. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Senior Séf ***** válasza:
77%
Ő akarna többet, de érzi, hogy te nem.
2023. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg megbeszéltétek, amit gondoltok. Tisztázni akarta, és szerencsére te is így érzel iránta.

A háttérben meg kicsit mindketten csalódottak vagytok, hogy nem lángoló szerelem van köztetek, hanem "csak" szex.

Kérdés, hogy bírunk-e ennyire szabadok lenni, vagy ez egyáltalán lehetséges-e, vagy csak jobb híján, megelégszünk/megelégedtek egy nem teljes értékű kapcsolattal...?

2023. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 NTBS ***** válasza:
0%

Ezt neked kell tudni.

Nekem csak az a furcsa, hogy többször összekeveredsz egy olyan férfival, akinek az életkorát sem tudod pontosan.

2023. jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát lehet én vagyok rosszul összerakva, de ha megmutattátok magatokat teljesen egymásnak, és ő plusz még meg is dugta a puncikádat. fölöttébb érthetlen számomra ezekután két kuka fekszik egymás mellett, és rébuszokban meg tőmondatokban beszélgetnek, meg keresztrejtvényesdit játszanak. Mert az már olyan intim ,meg kellemetlen hogy feltegyünk konkrét kérdéseket, vagy kifejtsük bővebben valamit, a másik előtt?

Mi a fa$$ért nem kérdezted meg hogy ez most mit is akar jelenteni?

Utólag meg már csak marad a találgatás..

2023. júl. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

A 28-assal értek egyet...

Amúgy amit a partnered mondott, lehet kétértelmű is, de hogy nem sértésnek szánta-a szituáció ismeretében-abban biztos vagyok (kivéve, ha fogaztál🤣)

2023. júl. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Ott akkor bevallom őszintén eszembe se jutott ez. Úgy voltam vele, hogy egyrészt én csak élvezni akarom ami most van, másrészt meg, hogy oké, hiszen meg se fordult a fejembe, hogy többrőp lenne szó.


Utólag jutott eszembe igen. Most már valóban mindegy, igazából csak kíváncsi lennék, de megkérdezni már nincs értelme, mert többet úgysem lesz semmi (irreleáns, hogy miért).

2023. júl. 12. 20:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!