Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek a hátterében?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek a hátterében?

Figyelt kérdés

Ha a pasi nekemesik es csókolózunk egy órát, melleimmel játszik, de egy óra nyelves csók alatt sem áll fel a farka?

Kulön csók utan bűvölni kell, állítgatni, kézzel szájjal es akkor se mindig jön össze az erekció. Es sokszor ha van, az se eleg kemeny

Folyton engem nyüstöl, hogy legyen mar szex de ezek után egyre inkább kifogásokat keresek, mert ez nem jó élmény a számomra.

Nem bantanám meg, de ő haragszik rám, hogy nem vállalom ezt mindennap

Vélemények?


2023. jún. 3. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy cukorbeteg vagy fitymaszűkülete van és szégyelli.
2023. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én tutira leülnék vele és megbeszélném a dolgot, hogy "Figyelj Tibor, ne haragudj, hogy ezt kell mondanom, de nekem jobban esne, ha egy kicsit biztosabb és gyorsabb lenne a merevedésed. Tudom, hogy képes vagy rá, ezért kérlek, hadd' támogassalak abban, hogy megoldást találjunk rá, mert úgy nekem is gyakrabban lenne kedvem a dologhoz. Ellenkező esetben a szexualitásunk egy olyan rossz úton indul el, ahonnan már nincs visszaút a kapcsolatunknak."
2023. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem már huszonévesen sem áll fel csak előjátéktól mindig, 42 évesen ez teljesen normális. Ne legyenek már ilyen hülye elvárásaid, hogy azonnal fel kell neki álljon. Ez nem így működik, ettől még ugyanúgy kívánhat.
2023. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Azonnal nem kell felálljon, de egy óra nyelves csók után sem? Es kozben a mellem szívogatja és semmi?

Több mint furcsa . Ezek után nem hiszem hogy kíván, es ezek után már csókolózni se akarok. Mert akkor nem értem miért csókolózik. Mit akar vegulis

2023. jún. 4. 09:40
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
#14 Látod, most tökéletesen illusztrálod, hogy miért kell a magadfajta nőknek keményen aláverni a gyengéd maszatolás helyett.
2023. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15 nem kell kemenyen alámverni, de legalabb álljon neki, h lassam , hogy kíván
2023. jún. 4. 10:19
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Mit sem tudsz a férfiakról. Nem azért áll vagy nem áll egy farok, mert a férfi kíván vagy nem kíván. Szomorú, hogy ezt ilyen őreg korban sem tudod.
2023. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!