Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sok vonzó külsejű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok vonzó külsejű ember egyedül?

Figyelt kérdés
Gyakran találkozok olyan jelenséggel, hogy a férfi vagy a nő nagyon vonzó, és mégsem jönnek össze nekik a párkapcsolatok. Sokan azt feltételezik róluk, hogy biztos könnyen félrelépnek, és lecsapják a másik kezéről azt, aki bonzó. Én a saját szememmel látom az utóbbinak az ellenkezőjét is, ami nem ritka. Akivel szakítottam utoljára, az sem csúnya, aki most van szintén helyes férfi, és előttem mindig bunkó, kihasználós női voltak, akik nem adtak magukra. A nők között szintén találkozok ilyen esetekkel. Talán még több a pekhes a szebbek között.

2023. jún. 4. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nincs és soha nem is volt párom, pedig elég idős vagyok màr, közel a 40hez.


Nem hinném, hogy én bárkinek is kellenék, nincs nagy keresetem, nincs saját házam, egyszerűen nem akarok fölösleges köröket futni állandóan, úgy is ugyanoda jutok vissza, hogy nem vagyok elég jó.

2023. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem van egy unokatestvérem, aki nagyon jóképű. Szép kék szemei voltak, és neki is nehezen ment a csajozás. Van baja az önbizalmával is, mert mindig az aktuális nő hat rá.
2023. jún. 4. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Mert nagyon sok a femcel és incel. Érzelmileg teljesen éretlenek, fejlődéshez lusták.


Tagadásban élnek, ezért nem mennek pszichológushoz se, mindig mást hibáztatnak (vagy a sorsot, vagy genetikát vagy akármit). Sajnos iskolában inkább az ilyesmit (és ennek kivédését) kéne tanítani hittan meg földrajz helyett.

2023. jún. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió oka lehet (ami mindig egyedi), a teljesség igénye nélkül pár ok

- túl sokat válogat (a saját szintjénél magasabbra teszi a lécet);

- van valakije csak nem veri nagy dobra mert nem köti a környezete orrára;

- lehet csinos/jóképű de kommunikációban nem túl combos;

- esze ágában sincs komoly kapcsolatba belevágni mert még élni akar

stb

stb

stb

2023. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan nem tudnak megfelni az elvárásaiknak.
2023. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Sok csalódás miatt, vagy mert elhasználtak lettek idővel, vagy mert narcisztikusak, így már senkinek sem kellenek, vagy munkamániásak, vagy aszexek, vagy van egy alapbetegségük...
2023. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl magasra teszik a léccet,azaz extrém magasak a leendő partnerről az elvárásaik. Pedig nekik csak egy életük van nekik,..és azt élvezni kell(-ene),és nem a herceget,..hercegnőt várni ,mert az idő a legdrágább dolog a földön!

Ehh, már megint le fognak pontozni!

2023. jún. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem pontozlak le hetes, de ugye te is tudod hogy a túl magasra rakott léc az csak egy hárítási stratégia(?)

Az ilyenek valójában gyávák intim viszonyba kerülni, s csak kifogást keresnek mindenkiben (holott tudják hogy nekik magukkal van bajuk)


#3 voltam

(ugyan itt femcelkezelésre lehet jelentkezni, hatékony vagyok)

2023. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó igazad van. Vannak akiket mindenféle hiba zavar. Legyen az testi vagy lelki. Az időről annyit, hogy azért szakítottam 4 év után az előző párommal, mert nem akart tervezni, és csak lógni akart velem(sörözés, szex). Nagyon kiborult a szakításom miatt. Haragszanak is rám miatta páran.
2023. jún. 4. 13:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz szerelmes??
2023. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!