Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hányingerem van ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányingerem van ha a páromnak mèlytorkozzok szeretnèm neki mindet bevenni de hányingerem lesz tőle van valami módszer hogy ne legyen hányingerem?

Figyelt kérdés
Átlagos pènisze van 14-15 cm esetleg valami spary torokra vagy valami gyógyszer ami kikalcsolja a gagreflexet?

#Gagreflex
2023. jún. 10. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát akkor ne mélytorkozz, mert nehogy megfulladj véletlenül.
2023. jún. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ne csináld, én se szeretem
2023. jún. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Csináld sokat, gyakorlat segít
2023. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Semmi sem kötelező ami valamelyik félnek kellemetlen. És ezt remélhetőleg a párod is így gondolja.
2023. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 he84 ***** válasza:
66%
Ha nem megy és kellemetlen, akkor ne csináld, ne kényszerítsd magadra. Ha a párod valóban szeret és jót akar neked, akkor ezt megérti, elfogadja és nem fogja rád erőltetni.
2023. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Növeld az önértékelésed. Jelenleg egy szexuális segédeszköz szintjén vagy.

Ha becsülnéd magad nem tennél olyat ami neked nem jó.

2023. jún. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Ez gâz.

Párkapcsolati szinten pedig aggasztó hogy a pasidnak nem esik le hogy te a szopatás közben nem egy izgalmi felfokozott helyzetben vagy....hanem egy kikényszerített kelletlen szituba kényszerítve.


Ez így szánalmas csajszi...

2023. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fel raktam egy kèrdèst de senki nem adot èrtelmes választ nem az volt a kèrdèst hogy a pasim mit akar meg hogy èn szeretnèm e nektek ahoz semi közöttök sincs arra adjatok választ amit a kèrdès ha meg nem adtok akkor nem ennyi
2023. jún. 11. 05:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyakorlás vált be. Levegő vétel. Közben előre nyujtott nyelv. Illetve garat "kiöblösítése" Ez pontosan nem tudom hogy van. Párom olvasott utána illetve bolt neki gyomor tükrözése és akkor mondták ezek egy részét az orvosok.
2023. jún. 11. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!