Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányt mennyire veszélyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányt mennyire veszélyes házhoz hívni?

Figyelt kérdés

Olvastam róla, hogy diszkrét, de csak ez az egy vélemény volt, és az valószínűleg a rosszlány lakásában történt ami történt. Viszont nekem a lábam nagyon nincs a toppon jó ideje, így ezt a saját albimban tudnám megoldani, mert hát mégiscsak vannak igényeim.


Szóval attól tartok, hogy fogja magát, és máskor is hirtelen megjelenik nálam totál váratlanul amikor nem kéne.


Van ezzel valakinek tapasztalata?



2023. jún. 17. 20:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

Hát inkább ne hívj házhoz prostit. Meglop, megnézi, milyen értékek vannak és leadja a drótot valakinek, aki betör majd.

Esetleg megjelenik a "férj" hogy veled csalja az asszony, mit képzelsz, megver, hacsak nem adsz pénzt, stb. stb. stb.

2023. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Így már jártam akkor mikor elmentem egy prostihoz, hogy a csaj volt a csali, és hirtelen megjelent valaki aki elkezdett fenyegetni...
2023. jún. 21. 07:37
 13/15 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz már, milyen hely volt az? Én voltam pár rizikósabb lebujban külföldön, ahol becsukják mögötted az ajtót, de onnan is ki tudtam jönni, pedig meglehetősen problémás ügyfél voltam, és nem hogy nem szexeltem, nem is fizettem. Szerintem nem jellemző az, hogy csak úgy megfenyegetnek, hogy add oda az értékeidet, mert az nem csak a khurva értékét teszi a nullával egyenlővé, hanem a nyakukra hozhatja a kékeket is. Sokkal jellemzőbb, hogy elmész egy prostihoz, aki siettet, nyafog, kedvetlenül "dolgozik", folyton valami baja van, aztán ha szóvá mered tenni, akkor bejön a szobába egy kidobó, hogy ugye nincs semmi gond? És akkor te fogod magad, és kimész, akár anélkül is, hogy elmentél volna.


Pl. anno a XI. kerületben volt egy ilyen csaj Rebeka néven, nála sorjáztak a lehúzó értékelések, de mivel elég jól nézett ki, mindig akadt újabb jelentkező. Legutóbb más néven ugyan, de Győrben láttam, de jelenleg ott sincs. Aztán ott van Nagykanizsa kincse, egy bombajó cigánylány, Natasa néven szokott futni, na, őrá meg a tesók vigyáznak. De ők sem jönnek oda kirabolni maguktól.

2023. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szlovákiában volt ez egy Pokec nevezetű oldalon, ahol random írnak közös szex chatbe lányok. Így értékelés nyista.
2023. jún. 21. 10:33
 15/15 anonim ***** válasza:

xDDD


De miért nem mész egy rendes oldalra?


Különben ha már itt tartunk, mesélhetnél nekem a szlovák prostizásról. Meghoztad hozzá a kedvemet!

2023. jún. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!