Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire érdemes kimutatni egy nőnek, hogy szereti, és kívánja a férfit?

Figyelt kérdés
Úgy értettem, hogy ne tűnjön erőszaknak, és pedálozásnak,de azért a kapcsolat működéséhez mégis tegyen bele. Olyan információkat is hallottam már, hogy nem szabad túl nagy érdeklődést sem mutatni, mert teher lehet a másik. Itt hol a határ.

2023. jún. 18. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Én kimutattam, hogy mennyire kedvelem.

Elmondtam milyen helyes és jófej, vonzódom hozzà, kerestem a társaságát.

Hát kár volt...

Nem nyomultam meg semmi csak tényleg érdeklődtem napi egyszer legalább felőle.

Ő meg napokig nem ír, nem is érdeklem max néha.

Megfogadtam mostmár csak annyira keresem más társaságát amennyire a másik keresi az enyémet.

2023. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én igénylem a páromtól. Nem nyomulósan, de nagyon jólesik, ha néha elmondja és kimutatja, hogy szeret és fontos vagyok neki. Ha nem teszi, úgy érzem, természetesnek veszi mindazt, amit nyújtok neki. Természetesen én is viszonzom, nem egyoldalúan várom.
2023. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Igazából kezeld úgy, mintha egy púp lenne a hátadon. Azt imádják. Az odaadó, szerető nőt csak átb*sszák a palánkon.
2023. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a tapasztalatom, hogy ha kellek egy férfinak, akkor nincs különösebb tennivaló. Ha meg nem kellek, akkor dolgozhatok rajta meg magamon ezerrel, és jöhet mindenféle hókusz-pókusz, akkor sem fogok neki kelleni.
2023. jún. 18. 14:23
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előző párom is akkor kezdett dolgozni a kapcsolaton mikor már szakítás előtt voltam. Utána meg ezerrel.
2023. jún. 18. 14:32
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor te nem a megfelelő férfival voltál. Egy normális férfi örül neki, ha a társa kimutatja, hogy szereti ás kívánja.
2023. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
#5 pontosan ilyenek. Ne mutasd ki a rajongásod. Soha.
2023. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csak annyira, hogy mosolyogj rá és szexin mozgasd előtte kicsit a tested.

Ha erre nem kezdeményez, akkor nem akar igazán. Szöveges csevegésben meg max egy mosoly jel.

Persze ha kapaszkodsz belé akkor max. szexpartnere lehetsz, aztán ha kapcsolatra céloznál, akkor mondaná is, hogy nem akart tőled semmit, te akaszkodtál rá.

2023. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
54%
Szereti, és kívánod? Na hát akkor! Innentől kezdve csak őszinteség, vagy játszmázás kérdése, hogy tudtára adod-e vagy sem. Az első egy szép emberi tulajdonság, a másik meg aljasság. Szóval?
2023. jún. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
31%
*Szereted, és kívánod?
2023. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!