Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes beszélnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes beszélnem magamról vagy kimutatnom a tulajdonságaimat?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem tudom hogy ismerkedésnél hogy lenne érdemes beszélnem magamról. Nem szeretnék könyvmolynak sem tűnni, sem zűrös embernek. Azt se szeretném, ha azt gondolnák rólam hogy kuka vagyok mert nem mondok semmit, de azt se hogy túl sok információt közlök és már olvasni is kényelmetlen legyen.


Hogy érdemes összefoglalni a magamról szóló dolgokat?

Hány mondatot érdemes írni?

Miket említsek meg?


Ha a szakmámról írok, nem akarok nagyképűsködni vele, meg azzal sem hogy diplomás vagyok. Mégis szeretném valahogy kifejezni, hogy vannak céljaim az életben.

Ha a hobbijaimról írok akkor nem tudom mennyit és hogy lenne érdemes írni, szintén nem akarok túlzásokba esni.


Tudnátok adni egy mintát vagy példát egy számotokra sikeres bemutatkozó szövegre? Persze nem akarok valótlanságokat állítani magamról, csak érdekel más hogy fogalmazza meg ezeket, akik sikeresek lettek.


2016. nov. 30. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd lazára a témát, ahogy jön... :D Bár sikeres embereket kérdeztél, viszont én nem vagyok az, de azt látom, hogy nagyon görcsölsz. Kicsit lazítanod kéne.
2016. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem görcsölök és azért kérdezem, mert próbálkoztam már a dologgal és úgy látszott, nem jön be.


Hallottam azt is hogy diplomás emberek nagyképűsködnek a diplomával és azt is hogy a srácok nem mondanak semmit.


Nemrég olvastam egy nőtől, hogy a srácok nem nyilvánítják ki a tulajdonságaikat, értékeiket és így nem tudja, mi alapján közeledjen valakihez

2016. nov. 30. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
első benyomás c. könyv pont erről szól. torrenten fent van.
2016. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!