Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élő 40- es nők,aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő 40- es nők,akik szeretőt tartanak,mi a történetük? Mi adott okot a hűtlenségre?Megbanták vagy elégedettek a jelenlegi helyzetükkel?

Figyelt kérdés
2023. jún. 24. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Az egyik barátnőm esetét ismerem. Ott a férj nam akart már semmit az ágyban. A férfiak többsége meg állandóan dugna, de ez a töketlen pont az ellenkezője volt. Teljesen megértem, hogy ez nem opció egy nőnek és megoldást keres.
2023. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Kérdés, mi a hűtlenség. Maga az, hogy lefekszel valakivel, aki nem a párod, az az érzelmi-fizikai bántalmazás, ami odáig vezet., hogy ezt megtedd.
2023. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megbántam, mert jó szexet csak közösen összecsiszolódva lehet megélni. Amíg nem romlott meg a házasságunk, addig azért megéltem egysmást a szexben, amit nem lehet überelni vadidegennel. Ezek után úgyis csalódás lesz mindenkivel. Sajnos ezzel kellett szembesülnöm. A házasságom ettől még nem fog megjavulni, szex se lesz benne, de a szexről lemondtam, nincs lehetőségem összecsiszolódásra, rossz szexért meg nem éri meg a sok macera.
2023. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha mással lefekszel,aki nem a férjed/párod az hűtlenség (nálam) az más kerdes h nem ők nélkül történt
2023. jún. 24. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
66%
A leggyakoribb ok: a házasság érzelmi elhidegülése, ellaposodása, elszürkülése.
2023. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!