Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi teszi a szexet kiemelkedően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi teszi a szexet kiemelkedően jóvá egy férfi számára?

Figyelt kérdés
Nem igazán volt rám panasz, illetve igyekszem néhány apróságot becsempészni a rutinba, amitől jobb lehet, máshogy csinálni dolgokat, stb. Pár dologra ráéreztem magamtól, amivel "ki lehet nyírni" a partnert, de érdekelne, hogy nektek mik azok a dolgok, amik a gyengétek, amitől megőrültök, annyira jó érzés. Specifikus dolgokra gondolok, egyéni ízlés szerint. :)
2023. jún. 28. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

önmagadat adod

visszajelzéseket adsz és fogadsz

nekem bejön az irányítás és a leuralás


ha érdekel részletesen, írj!


45/F

2023. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Nem írok semmit, mert akiknek nem erogén zónája a bizonyos testrész, azok itt engem lehordanak mindennek, csak éppen "férfi" nem vagyok, hiába van méretes akármicsodám. Szóval elég provokatív nekem a kérdésed.De ez még hagyján a kitalált emberek kitalált szituációjában mi lenne, ha típusúakhoz képest. Úgy látszik, ma egy ilyen nap van.
2023. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha pl bepisil a nő,miközben szopja a farkamat, az " kivégzés"... nálam az a non plus ultra. De gondolom mindenkinek más.

De önmagában egy spontán kezdeményezés is izgató...

Aztán pl, ha egy kicsit " durvább" néha a szex, a nő, a beszéd...

2023. jún. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nálam az, ha a partnerem.RÁM figyel, a visszajelzéseimre, a vágyaimra, nem pedig általánosságban akar jó szerető lenni.
2023. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!