Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jártatok már úgy, hogy chaten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy chaten elbűvölő, kiemelkedően intelligens volt a férfi, személyesen pedig hatalmas csalódás?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 2. 01:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem.
2020. ápr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Mesélj róla
2020. ápr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha valaki chaten intelligens, akkor élőben sem lehet hülye, annyira a google nem fejlett, hogy abból lehessen beszélgetni

Viszont gyakori, hogy valaki írni tud, mint a gép, élőben viszont nem tudja kihozni magából a maximumot, mert félénk

2020. ápr. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Több okból is előfordulhat ilyesmi:

- élőben nem néz ki olyan jól, mint képen

- kiderül, hogy nincs 180 cm

- tömegközlekedéssel vagy régi autóval érkezik a randira

- nem fizet semmit a nőnek a randin

2020. ápr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Igen, legtöbbször ez volt a helyzet.


Nekem nagyon fontos, hogy normálisan el tudjak beszélgetni a másik féllel és kialakuljon valamiféle szimpátia, mielőtt találkozunk. Ha ez nincs meg, mi értelme lenne rábólintani a randira?

Ennek ellenére, élőben a legtöbbször nem jön vissza ez a hangulat.


Természetesen ott van az is, hogy élőben teljesen más a kisugárzása, alacsonyabb, stb., de nem ezekkel volt a fő gond. (Egyébként a legtöbb pasi legalább 10 centivel alacsonyabb, mint mondják...)


Volt, hogy bár el tudtunk beszélgetni, de olyan bunkó, lenéző szövege volt a srácnak. Folyton dörzsölgette az állát és fogdosta a karom. Nem volt egy nagy szám, de bődületes egója volt.


Akkor volt, hogy sajnos élőben képtelenség volt pár mondatnál többet váltani vele. Persze itt én is ugyanúgy hibás vagyok, nem csak ő. Gondolom nem volt meg az összhang, vagy mindketten túl félénkek vagyunk. Viszont ilyenkor sem túl kellemes a helyzet.


Volt olyan is, hogy végig - szó szerint végig - beszélt a srác és egyetlen mukkot sem kellett szólnom. Volt olyan, akinek a hátával beszélgettem, mert folyton előttem rohant és pár lépésenként mindig bevárt.


Akármi okozza a negatív benyomást, mindig csalódás. Vannak olyan dolgok, amiket nem lehet a neten kiszűrni sajnos. Próbálkozni kell.

2020. ápr. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Élőben alig beszzelt, kellemetlen volt a hangszine, kiejtése és poker arca volt.
2020. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Volt, de nem is ertem hogy.... Eloben tiszta suttyo volt :D Chaten meg normális. Nem is találkoztam vele többször
2020. ápr. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt én még senkivel sem találkoztam élőben. Írásban sokkal jobb vagyok, mint élőben. Nagy csalódás lenne annak, akivel találkoznék, az tuti.
2020. ápr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes különbséget tenni, hogy milyen téren volt csalódás.


- Úgy ritkán jártam, hogy a neten megismert ember az életben teljesen máshogy kommunikált (pl a neten nagy dumás volt, az életben meg lesütött szemmel hallgatott).

Ezen meg szoktam lepődni.


- Úgy gyakrabban, jár az ember, hogy hiába beszél, viselkedik ugyanúgy neten, ha nem jön be a kinézete, a gesztusai, bármi olyasmi, amit korábban a neten nem lehetett felmérni. Ez azért nem nagy meglepetés.

2020. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Én többször jártam így. Aztan 'bevezettem', hogy randi előtt pár nappal telefonon beszélgetek a sráccal fél órát, itt sok mindent le lehetett szűrni. Utána már kevesebb felesleges randim volt. Jobb azt a fél órás telefonos beszélgetést letudni,mint elmenni egy 2 órás randira teljesen feleslegesen...
2020. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!