Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ejszakas kaland utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ejszakas kaland utan miert gondolok ra mar tobb mint 2hete folyamatosan?

Figyelt kérdés

Pontosabban ketszer tortent meg a dolog,…..neha keres.de semmi komoly..mizu,hogyvagy ilyenek.

En viszont folyamatosan varom hogy irjon nezem mikor aktiv es ha nem ir egesznap rossz kedvem van.Sokat beszelgetunk es sokat talalkoztunk de a szex 2x tortent meg,jo volt es o is tobbszor mondta ezt nekem.Tudom hogy kozte es en koztem nem lehet semmi de megis mindig o jar a fejembe

Letezik hogy szerelmes lettem?

Hogyan tudnam ez a temat vegre elengedni vele kapcsolatban?(marmint hogy ne gondolj ra,ne varjam hogy keressen)?



2023. jún. 28. 15:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
26/L
2023. jún. 28. 15:09
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet több köztetek?
2023. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Hat belezugtal.....
2023. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
"Jött veled a nyár és te mindent megváltoztattál"...
2023. jún. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy nem lehet köztetek több?
2023. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
"Rád gondolok éjjel, rád várok nappal, hódítsd meg a szívem szerelmes szavakkal"
2023. jún. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Van csaladja,es ezzel tisztaban voltam,nem is terveztem tobbet

De valamiert most megis hianyzik.

2023. jún. 28. 15:59
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát....attól még lehet sz.r a házassága. Nem ő lenne az első, aki elválik, ha úgy alakul....
2023. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
A helyzet az,hogy mielott lefekudtunk volna sokat beszelgetunk,szoba is jott ez a dolog es nem kertelve kimondta hogy nem hagyna ott a feleseget soha es inkabb szeretot keress,vagy ejszakas kalandokat.Zsakbamacskat nem arult es korrekt volt (legalabb is velem) ebbe bele is mentem viszont nem gondoltam volna hogy ilyen szinten fogok szenvedni.
2023. jún. 28. 16:08
 10/26 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Gyerekek nincsenek?
2023. jún. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!