Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány partner után találtad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány partner után találtad meg a megfelelőt, azt, akivel olyan volt a szex, mint álmodtad, vágytad (nem a szerelmet, partnert)?

Figyelt kérdés

Nem a szerelmi életed érdekel, hanem, akivel a szexuális vágyaidat kiélhetted. Persze, aki mázlista egy személyben kapta meg a kettőt.


Azok feleslegesen írnak, kik az első vagy második partnerükkel élnek, hiszen nincs összehasonlítási alapjuk.



2023. júl. 14. 15:14
A kérdező szavazást indított:
3 - 4 partner kellett hozzá
5 - 6 partner kellett hozzá
7 - 10 partner kellett hozzá
10 - 15 partner kellett hozzá
15-nél több partner kellett hozzá
Még egy megfelelő partnerem sem volt, pedig próbálkoztam többször
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
1 - 2 partner és megtaláltam a nagy őt...gondolom, remélem
Nincs nagy igényem, 1 partner is jó lenne végre...Még egy partnerem sem volt, de szavazni akarok.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az 1. én neki a 3. vagyok. Imár 21 éve.
2023. júl. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Hatodikban találtam meg azt akinek hasonlók voltak a vágyai, perverziói. Vele igazán szuper volt a szex! Nem panaszkodhatok, többségében jó volt a szex. Utána voltak még igazán jó párjaim. Egyikkel másikkal nagyon élvezetes és tartalmas volt. Néhány rossz élmény is akadt, több átlagos.

Eddig nagyjából 50 partnerem volt. Alapvetően tartós kapcsolatot keresek, de az élet folyása, szerencse és a másik fél is kell hozzá.

Sajnos ritkán jön össze, hogy a szex is jó, a párkapcsolat is jó + a sors is azt akarja minden stimmeljen!

2023. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Annak a kitapasztalasahoz hogy tényleg mi jó, mi nem… kellett 5 ember

Viszont pl hogyha az 1.-vel kellett volna szexelnem életem végéig azzal is teljesen elégedett lennék nemi élet téren


Nem növekszik arányosan a partnerek száma azzal hogy jó is, pl a 2. Partnerem kegyetlen rossz volt, tehát mondhatom elég lett volna 1 is ahhoz hogy elégedett legyek


Az a nagyon jó szex a jelenlegi párommal van és ő az 5.

2023. júl. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

7. partnerrel volt álomkategória, akkor lettem először szerelmes is

22F

2023. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig 5 lánnyal szexeltem. A másodikkal élveztem a legjobban. Vele passzoltunk a legjobban érintés szempontjából.
2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt értem, hogy akár az első partner is lehet a legjobb, de ha nincs összehasonlítási alap, akkor, miből tudja az, aki nem szeretkezett mással? 🤔

Amennyiben utána voltak még partnerek, visszasírhatja az ember, akár az elsőt is. Hiszen megeshet, ráébred, milyen jó is volt vele.

Persze, a nosztalgia nem éppen reális, hiszen azt mondják: Az ember csak a szépre emlékezik. Az idealizált ex, olyan, akár a plátói személy, (már) nem okoz csalódást, mindig olyan, mint képzeljük, (már) nem bánthat, ráadásul nem öregszik, nem változik.

2023. júl. 14. 16:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5.

Megad majdnem mindent amire vágyom.

Szerencsére emberileg is és szexuálisan is vele passzolok a legjobban.

2023. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nem akkor tudtam h ő a legjobb, amikor vele voltam, hanem most visszatekintve. Akikkel azóta voltam, velük nem passzoltunk annyira. Ennyi. Nem kell túlbonyolítani.
2023. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nekem úgy felelt meg. Nem bánták meg. Jó minden perce a szexben 40f
2023. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A másodikkal olyan volt a szeretkezés, mint a filmekben. Az első katasztrófa volt, túl nagy is volt a mérete, tapasztalatlan is volt, nem tudott felizgatni. A másodikkal éreztem azt, hogy tudtam én, hogy a szexnek ilyennek kéne lennie. Mellette hosszútávra lehorgonyoztam. Később a hülyeségei miatt ellaposodott a szex, de az csak a tünete volt annak, hogy a kapcsolatunk véget ért. Utána az lepett meg, mekkora nulla hozzá képest mindenki az ágyban. Két partnerem volt utána, az igaz, hogy akire vágytam, azzal nem jött össze.
2023. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!