Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok jó az ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok jó az ágyban (erekciós gondok, korai magömlés stb.), akkor megoldás lehet az hogy minél később fekszem le a nővel hogy szeressen belém és akkor már sokkal inkább segít megoldani a problémát velem együtt és türelmes lesz velem?

Figyelt kérdés
2023. júl. 21. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő személyiségétől függ. Ha türelmes akkor kitart melletted, ha nem akkor nem.

Nekem volt dolgom ilyen pasival, fél év kellett, hogy sikerüljön a dolog, akkor is kb 1 percig.

Egy évig kínlódtam vele utána.

Bár nem ezrét szakítottunk, de a mérleg rossz oldalára ezt is felírtam...

2023. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennek az oka? Pszichés vagy fizikai? Érdemes kideríteni és kezelni. Gyakorolni kell.
2023. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt ha ez sikerül, akkor átbaszva fogja magát érezni a nő

másrészt kétséges, hogy sikerül-e, ugyanis középiskolás kor felett általában a jó szex is kell ahhoz, hogy úgy rendesen beleszeress a másikba.

2023. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Nyilván szentimentális és nem ösztönös típusú nőket kerestem és mindig is olyanokat kerestem
2023. júl. 21. 14:16
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Elég érdekes világnézeted lehet, ha rögtön ösztönösnek minősül nálad az, akinek (micsoda bűn) a szex is számít egy kapcsolatban.
2023. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom magamról, hogy nem egy pasi szexuális zavara oldódott meg mellettem, mert őszinték voltak az első perctől és így sok türelemmel és odaadással sikerült megszüntetni a szexuális zavaraikat. De nekem is kell a jó szex a kötődéshez. Pont azért tudtam segíteni nekik, mert közös problémának tekintettem.
2023. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kigyógyítottam már pár nőt az orgazmusképtelenségből. Így megy ez.
2023. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Ha valaki sokáig halogatja a szexet, az gyanús. Én vágyom a kielégítő, minőségi szexre, lényeges a kapcsolat elején kideríteni, hogy mi a helyzet ilyen téren. Ha valami gondod van, akkor tessék orvoshoz menni, dolgozni a problémákon.
2023. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Egyetértek amúgy a #8-cal. Ma már nem foglalkoznék vele, hogy miért nem tud elmenni. Annyi nő élvezi a szexet, nekem ők a természetes partnereim.
2023. júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Csalódást fogsz sokaknak okozni így, és nehéz döntés elé fogod állítani őket. Nem feltétlen jó ötlet. Sérülhettek mindketten a következmények miatt.

Amit én javaslok az inkább az, hogy alapból olyan nőt keress, akinek alacsonyabb a libidója, vagy alapból kevésbé fontos neki a szex. Esetleg olyat, akinél tényleg az érzelmi oldal felülírja a testiséget is. A többség nem olyan, mert mindkettőre szüksége van egy jó kapcsolathoz.

A másik opció hogy tényleg kezeled a problémát, legyen az gyógyszeres vagy szexuálpszichológusos megoldás. Sokan vannak ezzel így, szerintem semmi szégyen nincs benne. A lényeg hogy legyen megoldás.

2023. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!