Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiú párok, voltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiú párok, voltatok már hasonló helyzetben? Mennyire lehet átmeneti a szituáció, milyen megoldást láttok, az alábbi szex-problémára?

Figyelt kérdés

Páromat szeretem, imádom, régóta együtt vagyunk. Viszonylag nagy korkülönbség van köztünk (12 év) de egyikünket sem zavarja, azthiszem tipikus példái vagyunk a "fajtánknak". :) Néhány hónapja a párom (az idősebbről van szó), felszedett pár kilót ami rombolja az önbecsülését. Minden alkalommal elmondja, hogy el fogom hagyni meg hogy rondának tartja magát. Én természetesen ellenzem, bár lehet a gyakran ismételt lemez miatt kevesebb intenzitással. Mert valóban hidegen hagy a pocak, sőt férfiasnak találom. Egy alkalommal nem állt fel, nem emlékszem miért. Rossz közérzet, nem volt úgy kedvem, hasfájás vagy vmi ilyesmi. Természetesen az alakjával és korával hozta összefüggésbe és kiakadt. Pánikszerűen ostorozta magát tovább. Ma pedig ha éppen nem elég a libidóm (például harmadszorra csinálnánk egy nap), akkor megfordul a fejemben, hogy mekkora tétje van annak ha nincs beton-merevedésem azonnal, ennélfogva a helyzet feszélyez és nem is áll fel sokszor, ami romboló hatással van rá és ezáltal ránk. Nagyon szeretem, nem akarom hogy rossz legyen neki.

Természetesen amikor ez megtörténik magyarázkodás, vita indul meg. Azóta amikor nem maximum libidóval vagyok, és látom hogy pásztázik odalent engem, hogy áll e olyan érzésem van, mintha folyamatos vizsga lenne minden alkalom. Olyan bűntudatom van.

Szerinte ha a szex nem működik, az már a végét jelenti mindennek.

Nem tudom mit tegyek. Talán túlgondolom, de amint érzem hogy mérlegel, meg analizál lelankadok. Elmúlik majd ez? Mi a megoldás? Voltatok hasonló helyzetben? Hogyan terelhetném ezt az egészet jó irányba szerintetek? Elég zsákutcaszerűnek érzem az egészet. Mintha megállíthatatlan folyamat lenne...



2017. jún. 25. 10:00
 1/9 A kérdező kommentje:
Valójában a homoszexualitás nem is számít itt talán. Nem-homofób heterók válaszát véleményeit is szívesen olvasnám. Köszönöm!
2017. jún. 25. 10:05
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Tudom nagyon béna ötlet, de talán ha te is felszednél néhány kilót akkor ő is látná, hogy nem ő az egyetlen pocakos a világon és attól hogy van egy kis pocakja az még nem a világ vége.
2017. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Mondd el ezt neki is így, talán meg fogja érteni, csak nem hülye. De a végére azért szúrd oda, hogy ha ezek után is folytatja a lelki terrort, akkor keresel helyette egy potroh nélküli fazont. :D
2017. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 12-vel idosebb a pasim. Valahogy probald meg megertetni vele, hogy neked o a mindened, es nehany plusz kikotol meg nem szeretsz ki belole. Illetve neki is magyarazd el, hogy ez a vizslatas mit valt ki nalad. Meg kell, hogy ertse. Ha annyira zavarja, ideje dietazni is kicsit. Esetleg kezdemenyezz nala tobbszor, hogy lassa hogy kivanod. 24/F
2017. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
az a pár kiló pontosan mennyi hogy ennyit hisztizik? amúgy igen egyszerű a megoldás....tartsa magát formában, fogyjon. de ehhez gondolom lusta
2017. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Én abban próbálnám megerősíteni őt, hogy tetszik Nekem a pocakja.

Sok ötletem nincs hozzá. Hozzábújni, simogatni :D A párodat "macim"-nak becézni de csak néha :)

Csak finoman és kedvesen, amit nem érez gúnynak/iróniának...

2017. jún. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg vele hogy zavar ha így "ellenőrizget"

és egyetértek az előttem szólóval, ölelgesd, simizd a hasát stb..

2017. jún. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus eset a generált erekciózavarra.

Egyszer nem áll fel: nagy ügyet csináltok belőle. A következő alkalommal félsz, hogy nem fog menni és a feszültség miatt nem is sikerül. Ez egy ilyen spirál, egyre szarabb lesz.

2017. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még az önmagammal szembeni comingoutot megelőző heteró életszakaszomban voltam így csajjal. Annyira rühellte magát és csúnyának is tartotta, hogy a végén már csak az maradt, hogy leordítottam a fejét, hogy szerinte nekem ennyire rossz ízlésem van, és ennyire intoleráns gyükérnek tart hogy nem fogadom el őt?
2018. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!