Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Attól úgymond hibás vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól úgymond hibás vagyok hogy nem kívánom a szexet? F26

Figyelt kérdés
Itt vagyok 26 éves és úgy érzem, hogy stabilan nem kívánom a szexet és nem is nagyon érdekel engem. Tudom, hogy egy alap dologról beszélünk de engem valahogy nem igen izgat a dolog.

2023. júl. 25. 07:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Lehet, gyerekkorodban ért valami trauma.
2023. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szexelsz előbb-utóbb hererákod lesz a sok mentmaradt g3citől
2023. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
A mai nyugati étrend nagyon nem barátja a férfierőnek. Ha ehhez még némi stressz is társul (márpedig kinél nem?) máris érthető a hormonháztartásod felborulása.
2023. júl. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy történt velem ez az amit kiválthatta belőlem ezt a fajta semlegességet a szex felé. Ez a bizonyos dolog 3 emberhez köthető akikből kettő szüleim, harmadik pedig nagybátyám. Hármojuk párkapcsolati baromságaik juttatak el arra a szintre amin most vagyok. Konkrétan már tényleg ott tartok hogy ha meglátok egy lányt/nőt akkor csak tudomásul veszem és kész. Őszintén fogalmam sincs mit kéne tennem egy nővel. Az akkori elfojtásom Hármojuk hülyeségei miatt megtették a hatásukat.
2023. júl. 28. 21:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem vannak szexvágyaim de sose szexeltem senkivel
2023. júl. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

Egy nővel semmit sem kéne tenned, hanem egy terápiába kéne elmenned. Szexuálterápia, vagy EMDR a traumák feldolgozására, vagy sématerápia.

Kezdj ezzel valamit, mert magától kevés esély rá, hogy elmúlik.

Ha mindehhez nincs kedved, akkor viszont keress egy lányt mégiscsak. Bár nekem pl. attól önmagában nem sok minden lett jobb, maikor végre lett barátnőm. 10# voltam.

2023. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!