Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónapja vagyunk együtt, 15....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt, 15. (Szombaton) lettünk volna először együtt, de hogy is fogalmazzak… “Lábon lőtték a katonát”… és ezzel kapcsolatosan lennék kiváncsi a véleményetekre? Többi lent?

Figyelt kérdés

Tehát a kontextus annyi, hogy 4 hónapja vagyunk már együtt és 15. (Szombaton) lettünk volna először együtt…


Igen tudom 4 hónap alatt meg egyszer se (egyikünk se volt szűz, de a lány várni akart en meg tiszteletben tartottam, na de most nem is ez a lényeg)


Tehát visszatérve a dolgokra szombaton munka előtt kiverte nekem és megbeszéltük, hogy akkor este eljön aminek el kell jönnie és szexelünk…

El is jött az este, de egyszerűen rástresszeltem a dolgokra és semmi sem úgy alakult ahogy azt szerettük volna…


Röviden tömören: előjáték egy laza 10 perces ujjazás volt ami után, közben megkérdezte, hogy nem e teszem be neki, de egyszerűen nem akart sehogy se felállni… vertem kb egy 2-3 percig, de semmi azután pedig ő is próbálkozott 4-5 percig, de azután mondtam, hogy hagyjuk és teljes szégyenemben “elsullyedtem” a párom nagyon megértő és tiszteletteljesen “vigasztalt” utána vagy 1 óráig és Ja…

Reggel természetesen szokas szerint istenes merevedéssel keltem mellette és ez is csak ra tett az idegessegemre…


Egyébként azóta akárhányszor együtt voltunk (egy helyen, itt aludt vagy bármi) mindig normálisan működött minden csak minimálisan aggódom, hogy következőre is bekövetkezik a nem várt vegkimenetel…


Annyit illik meg tudni, mint említettem egyikünk se szűz, mindegyikünk előtte csak 1 személlyel volt tehát úgymond egymásnak mindketten a másodikak lennénk…


Azóta elég sok idő telt el és sajnos meg egy alkalmas időpont se volt amikor újra tudtuk volna próbálni…


Saját belátásom szerint tulsagosan ragorcsoltem az egészre és az se tett túl jót szerintem hogy konkrétan ennyire kötötten megbeszéltük hogy na most akkor így úgy szexelni fogunk XY dátumban…


Meg annyi, hogy en 21 vagyok o 17, ha valakit nagyon érdekelne…


Röviden tömören a véleményeteket szeretném kikérni ezzel kapcsolatosan, valamint ha bármi jó tanáccsal tudnátok szolgálni a következő alkalomra azt is megköszönném!



2023. júl. 25. 18:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
És másnap reggel sem lett semmi? Hogyhogy?
2023. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
S miért az adott napon reggel kiverni?
2023. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

S miért KELLETT...

2.

2023. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

#1 A drága holgy csak este hajlandó


#2,3 A drága hölgy ötlete volt, mivel előtte nyaraltam és 5 napig nem láttuk egymást és atomkatasztrófát szeretett volna okozni… Ami meg is lett 😂

2023. júl. 25. 18:52
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, ne beszéljetek meg pontos alkalmat, hanem amikor adódik.
2023. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ez előfordul. Rástresszeltél, ideges voltál. Nem kell ezen aggódni. Legközelebb előtte ne legyen semmi, teremtsetek megfelelő hangulatot, nem kell sietni. Biztos menni fog.
2023. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#5,6 Ez a terv, ez a terv

Csak én mihamarabb szerettem volna egy ismétlést csak mint említettem eddig a munka, fáradtság meg egy két magánéleti probléma miatt ami közbeszólt más részéről így meg nem adódott erre lehetőség, de én is reménykedem, hogy mihamarabb eljön a második nekifutás…

Képben vagyok, hogy csak az első nyögvenyelős utána már “sose” fog ez problémát okozni csak az a fránya első alkalom 😂

2023. júl. 25. 18:55
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Úgy nevezik, hogy nászéjszaka-impotencia. Gyakori jelenség, én is találkoztam már vele. Türelmes nő mellett hamar megoldódik.

(De az meg milyen, hogy csak este hajlandó szexelni?)

N

2023. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

#8 Hat konkrétan én sem értem, hogy miért csak este, de én senkit nem itelek el ezért, persze azért hajnalban nem igazán lehet azt a szintet hozni mint nap közben, maximum kipihenten, de ez van…

Szerencsére ilyen téren türelmes a kisasszony ha már váratott 4 hónapot igyis 🤷🏻‍♂️

Majd legközelebb remélhetőleg jön magatol csak attól felek hogy esetleg olyan típus hogy meg kell vele beszélni hogy X alkalommal akkor csináljuk, ezt meg nem kérdeztem és nem is feltétlen akarom, csak reménykedem benne hogy legközelebb ha lesz lehetőség akkor nyitott lesz egy ismétlésre ha jön magatol és akkor minden remélhetőleg rendben lesz

2023. júl. 25. 19:01
 10/40 anonim ***** válasza:
76%

A laza 10 perces ujjazás az mióta előjáték? A végén este lesz kedve.

Mi lenne, ha rendesen csinálnátok? Például 4 hónap alatt lett volna idő eleget pettingelni, hogy oda-vissza fel tudjátok izgatni egymást, aztán ha ez megy, akkor a szex se lesz gond.

Azt se látom, hogy te "megvigasztaltad" volna őt. Elvileg aaaannyira felhúztad, hogy alig várta, hogy betedd, te meg otthagyod befejezetlen?

Amúgy inkább csak azért akarta valószínűleg, hogy gyorsan elsülj, aztán előbb szabadul.

De lécci, tanuld meg, hogy az előjáték az ELŐTT kell, hogy bármit bedugsz a hüvelyébe. Szárazon bármit is húzogatsz ki-be, az inkább fájdalmas, és nem izgató. Csak a kislány fél ezt elmondani, annyira meg akar neked felelni.

2023. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!