Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónapja vagyunk együtt, 15....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja vagyunk együtt, 15. (Szombaton) lettünk volna először együtt, de hogy is fogalmazzak… “Lábon lőtték a katonát”… és ezzel kapcsolatosan lennék kiváncsi a véleményetekre? Többi lent?

Figyelt kérdés

Tehát a kontextus annyi, hogy 4 hónapja vagyunk már együtt és 15. (Szombaton) lettünk volna először együtt…


Igen tudom 4 hónap alatt meg egyszer se (egyikünk se volt szűz, de a lány várni akart en meg tiszteletben tartottam, na de most nem is ez a lényeg)


Tehát visszatérve a dolgokra szombaton munka előtt kiverte nekem és megbeszéltük, hogy akkor este eljön aminek el kell jönnie és szexelünk…

El is jött az este, de egyszerűen rástresszeltem a dolgokra és semmi sem úgy alakult ahogy azt szerettük volna…


Röviden tömören: előjáték egy laza 10 perces ujjazás volt ami után, közben megkérdezte, hogy nem e teszem be neki, de egyszerűen nem akart sehogy se felállni… vertem kb egy 2-3 percig, de semmi azután pedig ő is próbálkozott 4-5 percig, de azután mondtam, hogy hagyjuk és teljes szégyenemben “elsullyedtem” a párom nagyon megértő és tiszteletteljesen “vigasztalt” utána vagy 1 óráig és Ja…

Reggel természetesen szokas szerint istenes merevedéssel keltem mellette és ez is csak ra tett az idegessegemre…


Egyébként azóta akárhányszor együtt voltunk (egy helyen, itt aludt vagy bármi) mindig normálisan működött minden csak minimálisan aggódom, hogy következőre is bekövetkezik a nem várt vegkimenetel…


Annyit illik meg tudni, mint említettem egyikünk se szűz, mindegyikünk előtte csak 1 személlyel volt tehát úgymond egymásnak mindketten a másodikak lennénk…


Azóta elég sok idő telt el és sajnos meg egy alkalmas időpont se volt amikor újra tudtuk volna próbálni…


Saját belátásom szerint tulsagosan ragorcsoltem az egészre és az se tett túl jót szerintem hogy konkrétan ennyire kötötten megbeszéltük hogy na most akkor így úgy szexelni fogunk XY dátumban…


Meg annyi, hogy en 21 vagyok o 17, ha valakit nagyon érdekelne…


Röviden tömören a véleményeteket szeretném kikérni ezzel kapcsolatosan, valamint ha bármi jó tanáccsal tudnátok szolgálni a következő alkalomra azt is megköszönném!



2023. júl. 25. 18:42
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

#10

Értékelem a hozzászólást a témához akkor is, hogy teljes mértékben nem értek egyet

Tisztazzuk, hogy a “laza 10 perces ujjazas már az előjáték vége volt” a csokokat meg nyakra puszikat követően és biztosíthatlak róla, ha már a kisujjamon folyik a hölgy miközben az sosem járt benne akkor valószínűleg száraz sem volt.

Nos most hogy ezt tisztáztuk, közölném, hogy szeretem ezt a lányt teljes szívemből és nem vagyok egy gyors tüzelő típus és nem is volt semmi gyors elsules a tervben:)

És hidd el, hogy én is akartam “vigasztalni” úgy, de már nem abba a hangulatba voltunk utána pedig napokig okoltam magam és kertem elnézést az esetert

2023. júl. 25. 19:17
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt komolyan az a gond hogy rágörcsöltetek mond a ketten...

Te mert nem állt fel...

Ő meg nem tudta kezelni a helyzetet.

Mondjuk ha nem áll fel lazán el kellett volna kezdeni csókolózni. Simogatni egymást... Aztán szêp lassan be is kaphatta volna...

De ha már nem állt fel te is nyalhattál volna. Ha nem ilyen görcsösen kezelitek hogy mindenképp dugni kell lehet jól végződött volna.

Azt tanácsolom legközelebb próbàljátok kevésbé erőlködve ezt az egészet. Kevesebb tervezés több spontaneitás....

Ha eltervezitek mi lesz és nagyon erőlködtök hogy az legyen az nem túl jó...

2023. júl. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

#12

Koszonom a választ!

Egyetértek, nem szabadott volna ilyen feszesen konkretizálni

De ebből tanulva maradunk majd a spontanitasnal ha az időpont is alkalmas

Persze, hogy se én se o nem tudta nagyon ezt kezelni velem is a legelső alkalommal fordult elő sok sok evvel ezelott és egyszerűen sose számítottam volna erre a vegkifejlettre, de sajnos ez van…

Legközelebb lazábban állunk az egészhez 😁

2023. júl. 25. 19:35
 14/40 Freed Master válasza:
Elizgultad, előfordulhat mindenkivel.
2023. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Egy valamit nem értek. Mire görcsöltél rá, ha már ő neked kiverte, te hosszasan ujjaztad, azért ezek is igencsak a szexuális élet részei.

Na mindegy, ne izgulj, fog az menni 🙂

2023. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
#15 Rajta kívül egyedül a volt baratnommel voltam és o lesz a második lány akivel le fekszem és hat eléggé bestresszeltem igazából ennyi az egesz
2023. júl. 25. 23:08
 17/40 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos fog úgy alakulni, hogy lesztek együtt akkor én gyorsan be nedvesíteném ujjazás csók simi nyalás.


Ha szeretné ki próbálhatjátok az órát és akkor már biztosan állsz mint a cövek, így jól meg tudod dugni.


Ha nem akar szopni az sem gond miközben ujjazod ő verheti neked, akár kis is verheti teljesen mert akkor élesben tovább fogod bírni és amíg újra teljesen kemény nem leszel addig tudod őt kényeztetni.

2023. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne izguld tùl, nincs veled semmi baj. Egyszerűen 4 hónap várakozás után 2 lehetséges végkimenetel létezik:

-0.30 mp alatt elsülés

-nem áll fel


Csak nyugi. Rástresszeltek.

2023. júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

#18

Koszonom a tanácsot és a hozzászólást!

2023. júl. 28. 13:53
 20/40 A kérdező kommentje:

### Mini Update:


Azóta (poszt kiírása óta) párszor aludt már nálam és volt kisebb nagyobb pettingeles és minden rendeltetes szeruen működött már csak a megfelelő alkalomra várok és szerencsére magabiztosan 🫡

2023. júl. 28. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!