Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok férfiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiak az előjátékról?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?


A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia.


Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak.


Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?


Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.

Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)


Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?



2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Az előjáték nálad az orális szexxel teljes, vagy a nélkül is lehet megfelelő?
2023. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy én szeretek nyalni, csak nincs kit :)
2023. júl. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
22%
Az a baj kérdező, hogy sok férfi életében volt már olyan, hogy egy nő ráugrott. Lehúzta a ruháját, és kb már húzta is magába a férfit. Gyakran a szex az csak egy quicke, azaz gyors menet; ruha le, kis nyál, kuki be. Tehát amikor valaki azzal jön, hogy 15-30 perc előjáték kell, mert ez a minimum, az olyan, mintha egy merevedési zavaros pasi magyarázná, hogy a 15-30 perc a minimum mindenkinél felállítani a faszát.
2023. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

11. Azzal teljes, igen.


Persze legyen benne szeretgetés, csókolózás, simogatás.


Utána mehet a kemény szex is. :)



13. Inkább legyen minőségi, mint mennyiségi. Gondolom neked inkább a mennyiség számít.. :/


Pedig nekem baromi magas a libidóm..

2023. júl. 30. 12:16
 15/45 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem megadni a partneremnek/páromnak azt, amire vágyik. Ha az hosszabb előjáték, akkor azt, ha in medias res behatolás, akkor azt.

Egyébként igen, szeretek nyalni, engem is izgat.

2023. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
11. Vagyok, és csak a jelenlegi kapcsolatodban jöttél rá erre, vagy a korábbiakat is próbáltad erre rávezetni, vagy esetleg direkt kérted tőlük, de ők elzárkóztak?
2023. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
72%

Szeretem kényeztetni nyalni ujazni a nunit

Imádom mikor a hölgy élvezi amit csinálok

2023. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

16. Szóltam, persze. De emberileg sem akartak változni, csak lehúztak. Jó tanulság volt egy életre, hogy mi az ami red flag egy férfiben.


Amikor rosszul voltam, egy gyógyszert nem volt képes behozni. :)

2023. júl. 30. 12:38
 19/45 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudj, nőként válaszolok. Egy, de tényleg, egy darab pasit soha nem érdekelt eddig az előjáték akikkel együtt voltam. A szpást persze sokan alapnak tekintik, aztán kész is, mehet. Mostani párom nagyon jól nyal, és tudja, hogy kell felizgatni, de csak akkor van előjáték, ha jelzem, hogy vágyom rá. Én imádok kísérletezni, elnyújtani, őt (meg az összes exem) viszont kifejezetten a behatolás izgatja. De legalább ő vevő a vágyaimra, csak néha zavar, hogy magától ritkán áll neki az előjátéknak. Kielégítő a szex minden alkalommal, csak neki egyszerűen ez nem olyan fontos (se adni, se kapni). Persze én is szeretem néha ha csak spontán egymásnak esünk, de azért jó néha hosszan kiélvezni. Nagyon furcsa, hogy ez ennyire nem mozgatja a férfiakat.
2023. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
11,16 vagyok, ezek szerint itt nem csak a szex előtti/közbeni odafigyelés hiányzott, hanem a kapcsolat többi területén sem nagyon volt jelen, mondjuk utólag könnyű ezt látni, közben nem biztos, hogy ennyire egyértelmű volt.
2023. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!