Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok férfiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiak az előjátékról?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?


A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia.


Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak.


Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?


Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.

Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)


Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?



2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
82%

Különbözőek vagyunk. A nők finomabb ingerekre reagálnak, mint mi.

Úgyhogy valamilyen szinten az előjáték nekünk nem természetesen jön, hanem bele kell élnünk magunkat. Ahogy nektek pedig fontos, hogy ne csak reszelős szex legyen.


Az okosok szerint az egész együtt töltött nap egy nagy előjáték és a szex csak jutalom :) Sok-sok érintés és beszélgetés napközben... szerintem nem kell feltétlen fizikai előjátékra gondolni.


Ha érzed, hogy szeret a párod, törődik veled egész nap, elmosogat, átvesz terheket és te pihentebb, boldogabb tudsz lenni, akkor ez nagyban javítja a közérzetedet is.

2023. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:

21. Igen, vannak nők akik kifejezetten erre is vágynak. :)


Nekem már tényleg sokat számít az érintés, a szavak, amikor érzem hogy én vagyok az egyetlen.


Én imádok szexelni, minden rossz tapasztalat ellenére amiket 19 is írt, mert sajnos így van.


De a mostani párommal is előjáték nélküli szex közben többször sérültem, sajnos volt hogy felhorzsolódott a bőröm vagy a gátam.


Ő inkább az a vicces fajta, lehet én meg túl romantikus típus vagyok, de nyilván igénylem a vad szexet is, mint ahogy a többi nő. Mert attól hogy egyből nem lehet keményen mozogni, idővel minden nőnek jól esik a keményebb behatolás is. :)

2023. júl. 30. 13:52
 23/45 anonim ***** válasza:
86%

Előjáték nélkül nincs sex

Fel kell izgatni egymást figyelni kell hogy mi jo egymásnak mit szeret élvez a párunk.

Nekem soha nem volt mèg olyan h ne legyen előjáték puncinyalas ujazas cici simogatás stb..

2023. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem inkább az a baj, hogy a nők egy jelentős része nem vevő a férfiak vágyaira. Aztán csodálkoznak, ha a férfiak buja nőkkel vannak vagy prostiznak. Egy idő után senkinek sem kell ez a hülyeség.
2023. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
24. Milyen vágyakra? Amikor sok férfi egy alap szexualitást nem tud megadni egy nőnek. Min csodálkozunk? :/
2023. júl. 30. 20:50
 26/45 anonim ***** válasza:
11%
#25 Miről beszélsz te, hogy hogy alap szexualitást nem tud megadni? Mi van, ha a szex nem arról szól, hogy a férfi a nő igényeit kielégítse? Ez a bajotok, ezt nem értitek meg a sok pitiző lúzer mellett: egy férfi is jól akarja magát érezni a szex közben, és nem, nem elég mindenkinek, hogy kiszolgálhat egy nőt. Pont fordítva van: ha egy nő nem tudja megadni egy férfinek azt, amire az a szexben vágyik, akkor mehet, amerre lát. Ez ilyen egyszerű. Jó esetben a két dolog találkozik (a férfi és a nő igénye), ha meg nem, akkor nem kell erőltetni, nem kell a folytatás. De ez a hisztikézés, hogy jáájjj, az egész a férfiak hibája, mert nem dugnak jól! A nőknek meg épp elég az, ha 80 kiló alatt maradnak és az ágyban meg elvetik magukat, mint paraszt a búzát. Ez elképesztő, de az meg végképp az, hogy találtok hozzá elég csicskát, aki asszisztál. Utána meg megy a sírás, hogy hová lettek az igazi férfiak. Min csodálkozunk?
2023. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Hát ezt az utolsót inkább nem kommentálnám, nettó önző hozzáállás és kicsinyes,gyerekes.



Te nem vagy igazi férfi, már ne is haragudj. :)

2023. júl. 30. 21:52
 28/45 anonim ***** válasza:
14%
Te meg nem vagy igazi nő, csak egy hisztis picsa. Haragudhatsz, leszarom.
2023. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

28. Nyugodj meg, én tudom hogy fejlett szexuális kultúrával rendelkezem ami vonzó. Akár férfiak, akar nők számára.



A kérdés nem neked szólt, kellemes estét!

2023. júl. 30. 22:36
 30/45 anonim ***** válasza:
11%
A kommentedben nem volt kérdés, de hát mint tudjuk, nem minden nőnek való a gondolkodás.
2023. júl. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!