Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok férfiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiak az előjátékról?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?


A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia.


Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak.


Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?


Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.

Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)


Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?



2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
30. Le van pontozva kb folyamatosan nullára. Szerintem jelent valamit. ;)
2023. júl. 31. 08:42
 32/45 anonim ***** válasza:
65%
Imádom a hosszú előjátékot, simogatni, kényeztetni, masszírozni, csókolózni, nyalni.Sajnos kevés hölgy szereti.
2023. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
32. Hogy-hogy kevés? Van, aki életében sosem kap. :(
2023. aug. 3. 21:03
 34/45 anonim ***** válasza:
64%

#26-os te tényleg egy önző paraszt vagy. “ Mi van, ha a szex nem arról szól, hogy a férfi a nő igényeit kielégítse?”

Szerinted akkor miről szól a szex? Hogy te dugsz ahogy akarod és leszarod hogy az jó e úgy egy nőnek?? Ráadásul úgy hogy szarsz az előjátékra. Tényleg nagy nulla a szexuális kultúrád. A szex a KÖLCSÖNÖS ÖRÖMSZERZÉSRŐL szól! Vagyis csak olyat teszünk amit mind a ketten élvezünk és odafigyelünk a másikra. Számomra pl nincs annál nagyobb gyönyör ha azt látom a párom élvezi amit teszek vele. Ez annyira felizgat, hogy alig bírom visszatartani hogy olyankor ne menjek el, főleg addig amíg neki nem volt jó. És még te jössz a férfiassággal, hát örülök hogy én nem ilyen férfi vagyok. Attól még hogy valaki odaadó és figyelmes, mellette tud határozott és irányító is lenni, úgy hogy közben figyel a visszajelzésekre.

2023. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
34. Azért nyugi, bár örülök hogy kiállsz a nők mellett. ❤️
2023. aug. 3. 23:27
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálam jelentkezhet az a hölgy aki szeretne egy kényeztető előjátékot.
2023. aug. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
17%

#34 Az a probléma, hogy a saját szavaidat sem érted. A kölcsönös örömszerzés nem egyenlő a nő igényeinek kielégítésével. A kölcsönös örömszerzés a nő ÉS A FÉRFI igényeinek kölcsönös kielégítését jelenti. Önmagában, ha a nő igényei ki vannak elégítve, az NEM kölcsönös örömszerzés.


Nagyon szomorú, hogy ezt az egyszerű, magyar kijelentést nem sikerült értelmezni sem neked, sem a hasonló szellemi színvonalon mozgó kommenttársaknak.

2023. aug. 4. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

37. Nem, itt sajnos tennem érted hogy miről van szó. Kérlek, ne égesd itt magad, a lepontozásból is látszik, hogy a szöveget sem tudtad értelmezni..


Szerintem még kapcsolatod sem volt, így releváns tapasztalatod sincs. De szerintem jobb is így, legalábbis a nőknek!

2023. aug. 4. 09:56
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

#38 Nyugodj meg, a rólam való feltételezéseid épp akkora marhaságok, mint az együgyű hited a lepontozással kapcsolatban.


Megkérhetsz bármire, de már említettem, hogy leszarom, hogy mit szeretnél.

2023. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

39. Örülök, hogy ennyire releváns és szuper tapasztalatokat osztasu meg!



Remélem a nők nagy ívben kerülnek téged.


Szegénykém, Incel. ❤️

2023. aug. 4. 15:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!