Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok férfiak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok férfiak az előjátékról?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?


A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia.


Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak.


Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?


Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.

Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)


Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?



2023. júl. 30. 10:53
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
#40 Nagyon nyomorult lelkivilágra utal, ha csak úgy tudsz elképzelni egy tiédtől eltérő véleményt, hogy a másik azt biztos személyes sértettségből mondja. Nem gondolod, hogy ideje lenne tükörbe nézned?
2023. aug. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
41. Akkor ki tudod fejteni értelmesen végre az álláspontod? 🫣
2023. aug. 4. 19:54
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szeretem. Az a legjobb, hogyha akár a nő már akkor el is megy. Nagyon felizgat és beindít, hogyha látom nyögni miközben kényeztetem. :)

Imádom kényeztetni több féle módon is. :)

2023. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

#42 Persze, ahogy eddig is tettem.


"Mit gondoltok férfiak az előjátékról?"


Szeretem, jó dolog.


"Hosszú lesz a kérdés.


De őszintén, mit gondoltok ti, férfiak az előjátékról? Szerintetek minden nő 5p alatt nedves és készen áll a szexre?"


Nem, én nem gondolom, és minden férfi nevében nem tudok nyilatkozni.


"A kérdésem onnan ered, hogy több hozzászólásban olvastam, hogy már pedig a nőnek csettintésre nedvesnek kell lennie és készen kell állnia."


Tőlem biztos nem.


"Valljuk be, a valóság ennél sokkalta árnyaltabb. Több olyan embert ismerek, akik ilyen szakterületen oktatnak és a nők átlagos felkészülési ideje a szex előtt, előjátékkal és törődéssel 15 és 30 perc között mozognak."


Szerintem ez finoman szólva sem reprezentatív statisztika, ráadásul az átlagnak (mint statisztikai fogalomnak) nincs is sok értelme itt, hiszen a szórás és a módusz pl. sokkal fontosabbak, ha mindenáron statisztikázni akarunk. Vannak nők és esetek, akik és amikor a gyors szexet kívánja a nő is. Az előjáték nem feltétlenül a másik testi izgatása. A szeretőmmel pl. nem is nyúlunk egymáshoz, amikor nyilvános helyen vagyunk, csak a beszélgetéssel húzzuk fel a másikat.


"Vajon hogy lehet, hogy sok férfi nem tudja ezt, vagy nem akar erről tudomást szerezni?"


Nem tudom, hogy a kérdésbe foglalt állítás igaz-e egyáltalán.


"

Egyébként igen, előző kapcsolataimban én sem kaptam előjátékot, de most ez szerencsére változott. Szimpla kíváncsiság vezérelte a kérdést, a látottak és hallottak alapján.


Noha, én mindig szerettem adni de kapni is. :)"


OK.


"Ti szeretitek a nőket orálisan kényeztetni és figyelni rájuk szex előtt?"


Igen, nagyon is.


Összegezve, az előjáték (tágan értelmezve) számomra a szex lényegi része, mivel nekem a szexnél már hosszú ideje fontosabb a csábítás, a felizgatás. Ebben valószínűleg szerepe van annak is, hogy korlátlan mértékben jutok hozzá a szexhez, de egy számomra érdekes nőt elcsábítani nekem sem egyszerű.

A szex szerintem nem arról szól, hogy a nő igényei legyenek kielégítve, és ez az igény a 15-30 (!) perc rákészülés, előjáték; ez a te igényed. És a te igényed éppolyan természetes és normális, mint hogy valaki megköpködi az asszony lyukát, és aláver neki, vagy felrakja a titkárnőt az asztalra. Ismét jelzem, hogy ez nem én vagyok, mivel többségében nekem a nőknek hosszasan udvarolni kell, ha egyáltalán azt szeretné, hogy szexeljünk, és abban az esetben imádni fogok orgazmust okozni neki.


Ha te olyan partnert szeretnél, aki sok előjátékot, orált ad, akkor keress olyat.


Ha más férfi meg nem akar előjátékkal foglalkozni vagy puncit nyalni, akkor meg keressen olyat, akinek ezek nem fontosak, és kész.

2023. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 A kérdező kommentje:
44. Ez tökre jó, eddig miért nem ment xD?
2023. aug. 4. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!