Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már bármilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már bármilyen szexuális dolog családtaggal?

Figyelt kérdés
Legyen az tapogatás, petting, leselkedés, bármi :) életkort is irjatok, kerlek ^^

2023. aug. 2. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

leskelődés nővérem után

pettin unokanővéremmel

20F

2023. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Volt, tapi.

De csak kíváncsiságból.

Semmi szexuális dolog nem volt mögötte.

Kor: 26.

2023. aug. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Csak velük volt.
2023. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Persze, apám b@szogat minden nap a matek javítóvizsga miatt...
2023. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
2. Unokatesomat leszoptam egyszer
2023. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
Volt igen. Szerintem elég sok családban előfordulnak apróbb ilyen dolgok. Testvérek között ha ellrnkező neműek pláne. 25L
2023. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Másodunokatesóval, szóval vér szerint nem olyan közeli, viszont a szüleink nagyon jóban vannak egymással, szóval kb havonta találkoztunk gyerekkorunkban.


Vidéki nagyváros egyetemére jelentkeztem, van itt egy albim, neki meg pont ide kellett jönnie munka miatt egy hétre, szóval rámírt, hogy nem csövelhetne-e nálam, hogy ne kelljen szobát kivennie. Lakótársam meg pont hazautazott, szal kettesben voltunk. 12 évvel idősebb nálam, és elégge jóképű, szóval kb mindig is ő volt a nagy plátói szerelmem, minden családi összejövetelnél próbáltam kicsit vele lógni, szóval egész jól kijöttünk vele.


Első este csak beszélgettünk, második este együtt vacsiztunk, bontottam hozzá egy üveg bort, mert jól esett, és a végére kicsit már nem bírtam ülni a fenekemen, és szóba hoztam, hogy tudja-e, hogy tinikorom óta szerelmes vagyok belé. Akkor még igazából nem gondoltam bele, mit akarok, csak azt akartam, hogy rám figyeljen, meg kiadni ezt magamból, ő meg mondta, hogy azért sejtette, de nem gondolta túl, meg valami olyasmit, hogy érdekes látnia, hogy milyen csinos felnőtt nő lettem, mikor még pici gyerekként emlékszik rám. Ez a bók nagyon jól esett, és át se gondoltam, mit mondok, benyögtem, hogy "Mennyire lenne kínos, ha most rádmozdulnék?" Nemtom, ő mennyire lepődött meg, én kb azonnal visszaszívtam volna, de ő meg valami olyat válaszolt, hogy ha nem tudja meg más, nincs benne semmi rossz.


Erre kb nekiestem, míg megvolt a szikra, beültem az ölébe, és elkezdtünk vadul smárolni, aztán be a hálószobába, és óriásit szexeltünk, szinte vadulva. Elképesztően jó volt, kicsit a tabuság miatt is, azt hiszem, meg szuper volt a kémia, szóval a többi este is megismételtük, utolsó éjjel már meztelenül összebújva aludtunk.


Nem bántuk meg, nekem nagyon nagy kiteljesedés volt megkapni a régi szerelmemet, ő meg azt emlegette, hogy bár minden húszéves csaj így akarná őt :D


Utána elsőre fura volt találkozni a családunkkal együtt, de túltettük rajta magunkat. Ez kb fél éve volt, mindketten vacilálunk rajta, meg beszéltünk már róla többször, hogy jó lenne újra, de még nem tudom, hogy lesz rá alkalom...



20L

2023. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Mèg Soha nem volt
2023. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
Leskelödés bàtyàm és a öcsém utàn. 22 L
2023. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
20%
Téma nem lenne rossz, csak akik ilyen kérdéseket feltesznek, a válaszokra veri ki magának, elég szánalmas.
2023. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!