Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktak benned perverz szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak benned perverz szexuális gondolatok megjelenni néha, a fantáziádban és ha igen mik azok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen szoktak
Soha nem gondolok perverz dolgokra
Titkolom hogy mi az
A hagyományos szex híve vagyok
Már a kérdésed is perverz
Engem érdekel hogy mi számít perverznek
A normális dolgokat szeretem a szexben is
47 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
95%
Hármas felállás, combfixes láb végigcsokolgatás,kikötözés,bdsm
2023. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Egy vonzó,nagy fenekű nő az arcomra ülljön
2023. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Sajna többször jut eszembe mint kellene és vadabb,perverzebb dolgok.

Férfi vagyok ...

2023. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Orvosos jaekok, DDLG 50+ Ffi
2023. aug. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt olyan beteges gondolatom, hogy szexeljünk a barátnőmmel de szerencsére ez már elmúlt .:)
2023. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%

Bdsm, leszbikus dolgok vagy biszexuális. Akár néha hármas két férfivel.



De ami nagyon izgat, az bizonyos film karakter/annak színésze 🤗❤️

2023. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
79%
Szokott, tejes cicik.
2023. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%

Elképesztően brutálisan izgatnak a nagyon durva fájdalommal járó szituációk - fejben...


Semmi nem izgat fel annyira, mint az olyan filmek, ahol a nőt kikötözve kínozzák, pl Kink, Elitepain, semmi mástól nem nedvesedek be ennyire, ha egyedül masztizok, nagyon sokszor ilyenre, elképzelem, hogy én vagyok ott, akár azt, hogy jelentkezek színésznőnek egy ilyen filmbe. De a legjobb azt elképzelni, hogy belekényszerítenek, akárhogy könyörgök.


De fejben akár ennél is durvábbak, már tiniként is legjobban a várak kinzókamrás részeit szerettem, sokszor ilyeneket is elképzelek, masztiztam már arra, hogy a rómaiak keresztre feszítenek, vagy hogy Vlad Tepes karóba húz, ami azért józanul végiggondolva elég beteg... :D


A valóság meg az, hogy tényleg mazochista vagyok, de a fájdalomküszöböm a valóságban olyan alacsony, hogy egy gyengébb mellbimbócsipesz vagy egy enyhébb kézzel fenekelés a legdurvább fájdalom, amit elviselek, hiába próbáltuk sokszor párommal... :D


26L

2023. aug. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Lábfétises dolgok egy nővel.
2023. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%
Choi Siwon
2023. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!