Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktak benned perverz szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktak benned perverz szexuális gondolatok megjelenni néha, a fantáziádban és ha igen mik azok?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 11:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon enyhe szud-dom játék.
2023. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Többes játékok úgy, hogy a felnőtt pár tagjaihoz csatlakozik harmadik-negyediknek fiatal lány,fiú😛
2023. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
88%
Konkrétan álmodtam két híres emberrel. Az egyik az arcomra élvezett, a másik kutya pózban megdugta a puncim és közben ujjazta a popsim és spricceltem:o
2023. aug. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
52%
Fantáziálni álltalában olyanokról szoktam ami nem megvalósítható életben. Minden ami megvalósíthato azt hamar ki is próbáltam. Elég sok minden ami izgat. All the way troght, extreme belly bulge, kentaurokkal, egyébb hatalmas állatokkal. Ezek nagyon gyakori fantáziáim.
2023. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
82%

* szub-dom


21 voltam

2023. aug. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Hármas szex a barátommal és még egy nővel; hármas szex a barátommal és a legjobb barátjával; női orgia; egymás mellett szexelni egy másik párral.
2023. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szokott.

de inkább szadista féle dolgok.

2023. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egy kisportolt, szép, izmos nőt látok, mindig arra gondolok, milyen izgalmas lenne meztelenül kikötözni, kiláncolni, és közben olyan gyakorlatokra kényszeríteni, amik a végletekig kifárasztják. Guggolások kifulladásig, hasizom-gyakorlatok, lábujjhegyen állás terpeszben, súlyok megtartása, és ha nem bírná, korbáccsal motiválnám, és én egy kényelmes fotelből nézném a szenvedését, előtte ülve két méterre. Csorogna róla az izzadság, nyögne, könyörögne, hogy elengedjem, de kegyetlenül kihoznám belőle a maximumot, hogy minden ereje elfogyjon. Persze a végén leszedném, megdicsérném, milyen ügyes volt, és finoman nyalnám, csókolgatnám, masszíroznám, vagy bármit megtennék, amit szeretne.


F42

dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szokott lenni ha van egy szép vagy szexi ismerős vagy jó csaj akkor csinálok rola photoshoppot, és elég jó és izgató meztelen látni őket.
dec. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Két nővel szexelni, amibe besegít egyikük kutyája is:)

Illetve ennek variációi...

Ffi

dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!