Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Önkéntes szolgaság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önkéntes szolgaság?

Figyelt kérdés

Nagy összeget ajánlott egy pasi, ha egy hónapig a szolgája leszek. Azt tehet velem amit akar, mindenben engedelmesnek kell lennem. Ugyanakkor nem kényszerít semmire, bármikor mondhatok nemet, és bármikor elmehetek. Csak akkor nem kapok semmit..

Van olyan aki csinált már hasonlót?



2023. aug. 4. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Jó bolond vagy, ha ebben belemész.
2023. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hahahaha, na szóval ajánl neked 10milliot (lehet több kevesebb) használ, első héten olyat kér, ami belefér, másik héten olyat ami nehezen, de megcsinálod, 3. hét már nem fér bele, de hajt a pénz megcsinálod és a 4. héten már olyat, ami nem fér bele és nem csinálod meg, és elmész, pénzt nem kapsz, cserébe 3 hétig szolgáltál valakit 😂😂😂 gondold el, kecsegtető igaz? :))
2023. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Kutyusa is van?
2023. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Lássuk be, nem a pénz motivál ebben.
2023. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénzt előre kérd

Mert az is lehet h megcsinálod az 1 hónapot azt nem kapsz semmit


De ha mégis meghátrálsz van mit vissza adnod


Kérdezd meg miket kellene csinálnod


És mérlegeld h vállalod vagy sem


N

2023. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem unatkozó kamasz srác vagy, egy nő sem ilyen hülye.
2023. aug. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
"Egy pasi"val soha nem mennék bele ilyenbe. Ha ismerem megvan a bizalmi szint ahhoz, hogy "bármit" tehessen velem, azért nem nem kérek pénzt, hanem önként és boldogan vagyok a szolgája.
2023. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam hasonlót, annyi különbséggel, hogy előre kértem a pénzt. Át is utalta, aztán a nyaralójában voltunk két hetet domináns de nem szadista pasival. Amúgy kifejezetten jó pasi volt, dugni is jó volt vele. Ki kellett szolgálnom és végig ruha nélkül kellett lennem, hogy bármikor megdughasson. Nem tudtam elmosogatni három tányert sem anélkül hogy ne álljon mögém és ne kezdjen dugni. Takarításkor is dugott, főzés közben is dugott, ha kifeküdt napozni és meglátott máris merevedni kezdett és csettintett is hogy üljek bele, stb. Két hét non-stop dugás volt és még pénzt is kaptam érte... 😄
2023. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Még hogy nem jó prostikent dolgozni 😂😂😂
2023. aug. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Egy darab értékelhető válasz volt, azt köszönöm. Eszerint nem annyira mer ilyesmit bevállalni senki.

A pasi amúgy nem vadidegen, régóta ismerem csak eddig még sima szex sem volt vele, nemrég került szóba ilyesmi és ilyen furcsa irányt vett a dolog. De alpból izgat a dolog, szóval ez a része nem gáz. Attól se félek, hogy a végén nem fog kifizetni.

Az érdekelne, hogy aki csinált már ilyet/hasonlót, az hogy élte meg az egészet? Közben is, utána is.

2023. aug. 5. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!