Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fém vagy műanyag erényöv a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fém vagy műanyag erényöv a jobb? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Erényövet akarok venni, de nincs benne tapasztalatom, akinek van az segíthetne benne. Hogy kell megfelelő méretet kiválasztani? 22 passzív szolga vagyok

2021. júl. 29. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Van sok ilyen kérdés már. Személyes preferencia kérdése. Én a fémet szeretem, abból is a nyitott, ketrec kialakításúakat. A műanyagba nekem becsípődött a bőr. Akkorát vegyel, amibe lankadtan passzosan befér a péniszed. Mivel szivacsos a pénisz, ezert össze is lehet nyomni kicsit, hogy nadrág alatt se látszódjon az erényöv.

Nekem állva 18 cm a farkam, és egy lefelé hajló, kb. 6 cm hosszú belsejű erényövem van, de úgy érzem elég lenne egy 3-4 cm-es is, majd váltani akarok. 10 cm-el kezdtem az elején, teljesen felesleges volt. CB6000 volt az első erényövem, annak meg a belső átmérője volt túl kicsi. A heréknél is úgy mérd körbe a méretet, hogy ne szorítson, le lötsögjön. Passzos legyen a herékre a gyűrű. Ez a lényeg.

2021. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Szodoma és Gomora...
2021. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Én is inkább a fémet javaslom.

A műanyag általában nagyon kacat persze van abból is jó csak drágán.

2021. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Győrben vennék erényövet, aki tud szóljon, az egyik szexshopban voltam, ott nem árulnak, a másik jövő hétig zárva van. Keresek hátomlyukú símaszkot is Győrben.
2021. júl. 29. 12:47
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Én aliexpressről vettem eddig mindet, a rozsamentes acélok kiváló minőségűek, éve múlva is egyben vannak, nem rozsdálnak, nem törnek, kiválóak tényleg. És az áruk is olcsó, 10 ezer forint alatt veszel. Szexshopokban ennek a többszöröse és nem érsz vele többet. Főleg amíg csak próbálgatok, hogy mi tetszik neked, addig nem költenék el tíz, esetleg százezreket rá. Lehet venni kell 2-3 erényövet, mire megtalálod a számodra legjobban passzolót minden tekintetben.
2021. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
évek múlva*
2021. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Soha nem fogom megérteni,hogy minek?
2021. júl. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom használni... mivel passzív vagyok
2021. júl. 31. 07:45
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
7. Első körben a bdsm alapjait kellene megérteni. Persze te nem is akarod megérteni.
2021. júl. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!