Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Maszturbáció után nedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbáció után nedves törlőkendővel is elég eltörölni a péniszt? (lent)

Figyelt kérdés

Mindig zsepibe szoktam, amit lehúzok a WC-n, utána elmosom a péniszem végét a csapban a váladék miatt.

Viszont mivel új helyre költöztem most és lesznek lakótársak ezért ez nem lesz opció.


Arra gondoltam, hogy nedves törlőkendővel törlöm meg. Van esetleg más technika, hogy tisztítsam utána? Elsősorban olyanok véleménye érdekel ahol sokan laknak egy házban.



2023. aug. 14. 10:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Én soha nem törlöm meg a péniszemet, max. tiszta zsepivel.

Mindig megmosom még vizelés után is, ha módom van rá.

A törölközőt soha nem tudod úgy kimosni, hogy valami ne legyen rajta. Ezért megfertőzheted ezzel magad. Más megtörölni a péniszed tövét és más a fejét. Ha nem szeretnél valamit össze szedni kerüld a törölközőt és egyéb rongyokat. Más, hogy felitatod velük a lecsöppenő ondót, de utána mosd meg és hagyd természetesen megszáradni a péniszed.

Rajta hagyni sem szerencsés sokáig az ondót, mert nem csak kanszagod lesz, de akár be is gyulladhat ettől. Amennyiben nem vagy még körülmetélt és nem szeretnél egy fityma szűkületet, akkor ezek re figyelj. Ha nem egy nagy és nyitott közösségi fürdő/mosdó van, akkor bekel zárni arra a néhány percre az ajtót, míg megmosod. Hidd el még a katonaság alatt is megoldottam, pedig több mint száz fiatal jutott néhány mosdóra, amit nem tehetett zárni. Este nem volt nagy forgalom és akkor rendeztem a wc-be vagy épp ahol... Papírzsepi a gatyába és mentem megmosni.

2023. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mondom nedves törlőkendővel...


Nem törölközőt mondtam.

Ezek ilyen egyszer használatos izék:

[link]

2023. aug. 14. 11:35
 3/11 anonim ***** válasza:
10%

Bocsi valóban benéztem a telón nekem már kicsi a betűk és nem nagyítottam fel.

Mellesleg másoknak is lehet hasznos info.


Amit kitettél nedves törlőkendőt, de mindegyikre jellemző, még a babákénál is ezek az összetevők.


Aqua, Propylene Glycol, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Citric Acid.


Nekem a propilénről (PP) műanyagok jutnak róla eszembe.

A parfüm, színezők és a propilén, nem feltétlen jók, de általában nem okoznak problémát.

A propilénglikol színtelen, szagtalan, édeskés ízű, viszkózus folyadék. Két alkoholos hidroxilcsoportja miatt a diolok közé tartozik. Számos oldószerrel elegyedik, mint például a vízzel, az acetonnal és a kloroformmal. A glikolok általában nem irritáló hatásúak, és kevéssé illékonyak.


Ha nem fogja szárítani vagy irritálni, akár a célnak meg is felehet.

Én inkább a maradnék a víznél és egy intim mosakodónál.

2023. aug. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Még mindig az 1 és 3-as vagyok.


Eszembe jutott még a nedves WC papír, talán jobban megfelelne erre a célra is.

Nők szokták magukat megtörölni pisilés után is ezekkel. Feltehetően nem szárit és irritál.

2023. aug. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, ilyen nedves WC-papírom nekem is van:


[link]


És pont ilyenre gondoltam. Nem tudtam, hogy ezt nedves WC-papírnak hívják, én nedves törlőkendőnek hívtam mindig. :D

2023. aug. 14. 12:58
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég, ha nagyon nincs rá lehetőség én sem viszem túlzásba. Viszont általában van lehetőségem tisztálkodni utána. Az nálam egy férfi intim szappanos mosás és szárazra törlést jelent. Amúgy tök jó ez a mosó, előtte elofordult ritkán, hogy picit szagosabb volt nap végén. Így ezzel egyáltalán nem
2023. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs technika. Ha van lehetőség, jobb, ha mosakodsz. Ha nincs, a nedves papír is megteszi. Ezek között is van különbség. Amelyiket lehúzhatod a WC-n az nedves wc papír. De sok olyan kendő is van, amit nem szabad lehúzni.
2023. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ősi férfi módszer: a fityma összeszoritod a végénél a vizelésnél. A vizelet feltölti a Makk körüli teret, majd kiengeded. Kimossa az ondó szagát, fertőtlenítő hatású a gumi nélküli szex esetén. A maradék pisit letörlöd WC papírral és kész! Egyszrű, praktikus. A puncit is tisztítja a vizelet.
2023. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyitott a fürdőszoba vagy mi? Bezárod az ajtót amig bent vagy. 200iq
2023. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

és mi van, ha a punciba dugod?

domestosban áztatod,felváltva tiszta alkohollal?

2023. aug. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!