Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan utasítsam el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el egy prostinál a nyalást udvariasan?

Figyelt kérdés

Magyarán, nem akarom megsérteni vagy tönkretenni a hangulatot, de nem akarom kinyalni. Hogy hozzam ezt tudatára? Látszólag mindegyikőjük ezt elvárná ahhoz, hogy felizguljanak, holott éppen a munkájuk lenne az, hogy készenlétben álljanak, nem?


Én a pénzemet adom, az az én részem, ő pedig az örömöt, az az ő része, és ezzel már egyenlők vagyunk. Furcsa elvárni szerintem még extrán, hogy miután fizettem, még én is tegyek ki magamért.


Nyilván megértem hogy vannak olyan férfiak akik ezt élvezhetik, és én is élvezném kapcsolatban, de azt elsősorban azért mert örömet szerzek egy olyan nőnek aki fontos nekem. Prostituáltakhoz nem szerelemért megy az ember.



2023. aug. 21. 05:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Naná! Gépzsírt. :D
2023. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 gabor49 ***** válasza:
prosti nem kotelez rá de minek mész oda ha nem akarod kinyalni nyald ki isteni én csinaltam
2023. aug. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Senior Séf ***** válasza:
Bocsi, otthon felejtettem a Daedalont.
2023. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy inkább dominózni szeretnél vele. :D
2023. aug. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én simán kinyalta, 69 volt, élveztük mindketten!!
2023. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 kis naív vagy. :D
2023. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 ha nem tudsz nyalni az nem az én hibám :)
2023. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem erről van szó. Barátnőm élvezi, a prosti viszont annyira élvezi a szexet, mint a hentes a húsdarálást. Semennyire, de azért kedvesnek kell lenni, hogy jól érezd magad, hogy visszatérő kuncsaft legyél.


A prosti csak a fizetést élvezi, a többit eljátssza.

2023. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fúú kérdező de komoly vagy. 😀😀😀
2023. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!