Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szereti a barátnőjét az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti a barátnőjét az a férfi, aki szívesen nézi, ahogy a nő mással szexel?

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon izgatja, amikor ott előtte szexelek egy másik férfival.

Örömmel csatlakozik és nem féltékeny.

Egy ilyen ember valóban szeretheti a barátnőjét?



2023. aug. 21. 16:16
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerethet. Csak egyszerűen nincs birtoklási vágya. Ilyen vagyok én is
2023. aug. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
38%
Ha tényleg jól esne és élveznéd,akkor most nem lelkiznél! Te nem tudnál osztozkodni mással mert szereted! Ingyen kurvának néznek,tárgyként kezelnek,megtörtént az aktus ennyi. Hogy hat ez rád? Utána minden rendben? Ha találkozol velük valahol megismernek? Vagy elforditják a fejüket? Romantikus vagy érzelmes partnert keresel! Szerintem nem nagyon jön be neked ez az egész,neked a monogám kapcsolat jön be! Akérdés és a válaszaid alapján.
2023. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
42-es: Te férfi vagy, vagy nő?
2023. aug. 27. 00:35
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
#43-35-éves nő vagyok.
2023. aug. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!