Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek egy transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek egy transz férfi ugyanolyan férfi mint ti magatok?

Figyelt kérdés
Transz férfi: biológiailag született nő. Hormonkezelések miatt férfiasabb lesz, és vagy operáltat magának péninszt, vagy sem, azaz a vaginája megmarad. Számotokra egy transz férfi ugyanolyan férfi mint ti, akik biológiailag született férfiak vagytok?
2023. aug. 22. 15:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem, és fordítva sem, ha férfinak született akkor SOHA nem lesz nő.
2023. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Soha.
2023. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mit szólnátok hogy amiatt hogy nem ismeritek el veletek azonosnak, ugyanolyan férfinek a transz férfit, és emiatt azt mondanák rátok hogy transzfóbok vagytok?
2023. aug. 22. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
36%

ahogy #1-es írja. nem tudom 100 százalékig férfinak tekinteni.

ennek ellenére a körülményektől függ, hogy férfiként kezelem-e vagy sem. egy teljesen tranzícionált szőrös kigyúrt macsót szerintem senki nem küldene be a női mosdóba akkor sem, ha kiderülne róla, hogy biológiailag igazából nő, és a lábainál fityegő felpumpálós cuccot plasztikai sebészek készítették neki

2023. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

"Mit szólnátok hogy amiatt hogy nem ismeritek el veletek azonosnak, ugyanolyan férfinek a transz férfit, és emiatt azt mondanák rátok hogy transzfóbok vagytok?"

akkor egyesek szemében transzfób vagyok. vállalom.

2023. aug. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

El leszek pontozva de számomra igen. És fordítva is, férfi aki nő, én nőnek veszem ha ő így akarja.

Aki nem így van evvel a témával azt is teljesen megértem😊


20f

2023. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Auért tettem fel ezt a kérdést, mert azokat a heteró, biológiailag született nőket, akik nem ismerik el a transz nőket velük azonos nőknek, transzfóbnak mondják. Kiváncsi voltam, hogy a férfiak hogyan látnak egy transz férfit, de ezek szerint ők sem ismerik el velük azonosnak, ahogy a biológiailag született nők sem a transz nőket. De hogy emiatt miért illetnek transzbób jelzővel bárkit is, az számomra érthetetlen.
2023. aug. 22. 15:56
 8/20 A kérdező kommentje:
6-os okés.
2023. aug. 22. 15:57
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem ugyan olyan férfi, mint én aki eredetileg is annak születtem. A születésén nem tud változtatni, szóval ugyan olyan képtelen lenni. Válni, is csak hasonlóvá válhat. Elfogadom őt férfinak ha azt mondja, gondolja magáról. Ő egy transzn férfi. Ezen még operációval, vagy bármilyen hormonnal sem fog tudni változtatni. De elfogadom őt olyannak amilyen. Felőlem megpróbálhatna bárki bármilyen cimkét rámaggatni, ha nem érzem magaménak egyszerűen lesöpröm magamról. Nevezhetnek transzfóbnak. Biztos tudnának olyan szitut mondani amikor az vagyok. És biztos van olyan is amikor nem vagyok az. Nézőpontok kérdése. Ha bi-ként nem akarok ilyen férfival szexelni, akkor az vagyok? Vagy ha szexelek akkor már én sem vagyok férfi? Szerintem ezek csak fölösleges körök. Akár csak hasonló kérdéseken rugózni. 30/F
2023. aug. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#9 ezek nem fölösleges körök, hanem olyan gyakorlati megnyilvánulásai vannak, mint hogy ki melyik mosdót, öltözőt használja.
2023. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!