Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak nektek egy transz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek egy transz férfi ugyanolyan férfi mint ti magatok?

Figyelt kérdés
Transz férfi: biológiailag született nő. Hormonkezelések miatt férfiasabb lesz, és vagy operáltat magának péninszt, vagy sem, azaz a vaginája megmarad. Számotokra egy transz férfi ugyanolyan férfi mint ti, akik biológiailag született férfiak vagytok?
2023. aug. 22. 15:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Külföldön már azokat a heteró férfiakat mondják transzfóbnak, akik nem akarnak transz "nővel" kapcsolatot. Az meg "alap" hogy a heteró nő, ha nem akar biszex férfivel kapcsolatot, bifób.
2023. aug. 22. 16:14
 12/20 anonim ***** válasza:
Egy fenéket!
2023. aug. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
Milyen külföldön? Hol és kik? Valahogy sűrűn járok külföldön, de még egy beszélgetésemben sem merült fel, hogy te figyelj randiznál transz nővel, és ha nem akkor zavar, hogy transzfób vagy?
2023. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

10: Számomra fölösleges körök. Másnak elismerem, hogy létkérdés.


Sajnálom, hogy olyan világban élünk, ahol a mosdóhasználat képezi a vitakérdés tárgyát. Akinek szükséglete van csak menjen be az illemhelyiségbe, és intézze el a dolgát. Én nem fogok kiutálni senkit a wc-ből. Mentem már be én is a nőibe, amikor olyan vállalhatatlan körülmények uralkodtak a férfiban, hogy nem voltam hajlandó ott elvégezni a dolgom. Nem lettem kiutálva a nőiből. Tudomást sem vettek rólam. Ugyan akkor pont a napokban gondolkodtam rajta, hogy a egy nőt légyottra kerülne sor, és az illemhelységben találnánk privát teret magunknak (tudom hogy igénytelennek hangzik) (de van az a kívánósság hogy ez is elfogadhatóvá válik) szóval hogy a kettő közül melyikbe mennénk be stb… Szerintem mindkettő elfogadható. Ami az öltöző kérdését illeti, én toleráns vagyok. Nem vagyok szégyenlős. Felőlem jöhet bárki. Nem megfogdosni akar. Nem a legeltetés a testemen a fő célja annak aki belép az öltözőbe. Egy lopott pillantás nem zavar. Ha erőszakoskodni kezd, vagy megerőszakolni próbál, én megvédem magam legjobb tudásom szerint. Más nevében nem akarok nyilatkozni. Biztos lehet mondani kivételes eseteket…

2023. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%
11: Én is külföldön élek, helyileg Franciaországban. Itt nagyon sokszínű, ugyan akkor elfogadó emberek élnek. Egyáltalán nem jellemző a megbélyegzés, és a megbélyegzettség. Hagyják élni az embert. Ugyan akkor tudnak kiállni magukért az emberek. Senki nem kiált ki senkit semminek… Találja meg mindenki a célközönségét, és ne panaszkodjon azon ha valaki nem az.
2023. aug. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
11: De ha még így is van ahogy leírod. Számomra nem jelent semmilyen negatív megkülönböztetést ha transzfób vagyok. Mármint ha annak mondanak. Számomra ez kb egyenértékű azzal hogy valaki azt mondja rám hogy barna a hajam. Én pont így az ellenkezője is. Ha egy transznnem tudja elfogadni magát transznak… Az szintúgy az ő önértékelési problémája… Férfinak hívják vagy transznférfinak, számomra ugyan az. Ennyi egyenlőséget tudok biztosítani a számára. Csak a szőrszálat hasogatunk akkor bukik ki hogy ő nem “valódi” férfi pl biológiai vett értelemben. Na és?…
2023. aug. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Nekem mindegy, nem érdekel semmi ilyen elmebeteg deviancia, undorító az egész.
2023. aug. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
A transz férfi transz férfi. Se nem nő, se nem férfi. Ennyi.
2023. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

3 mondják, és? Telibe tojom le. :D :D :D


Hol érdekel engem ki mit mond rólam? :D :D :D

2023. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy soha nem fogom megtudni, hogy mondjuk egy haver, kolléga transz férfi-e, ha férfinak látszik. Biztos nem fog ezzel turnézni, én meg nem vizslatom, mit hord a gatyában. Szerintem ez egy orvosi információ, semmi közöm hozzá.
2023. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!